Denizbank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

DenizBank Staj İmkânları

Denizbank staj imkânı sunsa da net bir tarih vermemektedir. Mutlaka açık staj imkânları kurumsal web sitesinde bulunan insan kaynakları bölümünden takip edilmelidir.

İş ve Staj Başvuruları Nasıl Yapılır?

İş ve staj başvuruları için Denizbank’ın kurumsal web sitesine girip, insan kaynakları bölümünden erişim sağlayabilirsiniz

DenizBank Hakkında

Denizbank 1938 yılında kurulmuştur. İlk olarak denizcilik sektörü için finansman sağlamaya başlayan Denizbank, daha sonralarına Türk ekonomisi için tüm sektörlerde faaliyet göstermeye devam etmiştir. Bir devlet bankası olarak ortaya çıksa da daha 1997 yılında Zorlu Holding bankayı devralmış ve özeleşmiştir. 2006 yılında büyük bir ivme yakalayan dev firma Avrupa’nın en önemli finans gruplarından biri olan Dexia tarafından satın alınmıştır. 761 şubeye sahiptir ve 13.979 çalışanı mevcuttur.

DenizBank Çalışma Saatleri

Çalışanlara banka tarafından özel sağlık sigortası sağlanmakta ve ulaşım için servis olanağı bulundurmaktadır. Öğle yemeğini de ücretsiz sunan dev bankada çalışma saatleri 10.00-16.30 arasındadır ve hafta sonu tatili bulunmaktadır.

DenizBank Çalışma Ortamı

Ferah ve sakin tasarıma sahip binalarda çalışma koşulları sağlayan Denizbank, güvenlik personeli, hizmet personeli ve memurları ile birlikte kalabalık bir ekibe sahiptir.

DenizBank Kariyer Fırsatları

Denizbank kariyer fırsatları ve iş ilanları birçok kariyer sitesinde yer almaktadır. Ayrıca kendi web sitesinde insan kaynakları bulunan dev bankanın birçok kariyer fırsatı bulunmaktadır. DenizBank çalışanları, maddi olanakların yanı sıra birçok kariyer olanağına da sahiptir. Kariyerlerine asistan unvanı ile başlayan çalışanlar; uzman yardımcısı, uzman, yetkili, yönetmen, müdür ve üstü unvanlarla devam edebilmektedir.

DenizBank Kariyer

Denizbank bünyesine birçok personel dâhil etmekte ve kariyerlere dâhil olmaktadır. Piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak yeterli ücret veren Denizbank için şu pozisyonlar mevcuttur:

 • Gişe Görevlisi
 • Satış Danışmanı
 • Müşteri Temsilcisi
 • Servis Yetkilisi Uzmanı
 • Banka Müfettişi
 • Banka Müfettiş Yardımcısı
 • Çaycı/Temizlik Personeli
 • Güvenlik Personeli

Başvuru Koşulları;

Üniversite üçüncü veya dördüncü sınıfta okuyorsanız,

Meslek yüksek okulunda son sınıftaysanız,

Zorunlu veya Gönüllü staj hakkınız var ise (Stajınızın okulunuz tarafından onaylanıyor olması)

Siz de DenizBank’ın Deniz’in İncileri Staj Programı ile bankacılığı yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Staj Başvurusu İçin Tıklayınız.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Denizfaktoring Şube Satış Yönetmeniİstanbul (Asya) +2 il daha
İletişim Merkezi Asistanı – İstanbulİstanbul (Tümü)
Yatırım Ürünleri Telefonda Satış Temsilcisiİstanbul (Avr.)
Yurtdışı Ödemeler Operasyonları Yetkilisiİstanbul (Avr.)
Nakit Yönetimi-Ürün Yönetimi Yönetmeniİstanbul (Tümü)
Merkezi Kontroller Uzmanı/ Yetkilisiİstanbul (Avr.)
Deniz Özel Yatırım Danışmanı-İstanbulİstanbul (Tümü)
IT Auditorİstanbul (Tümü)
Döviz ve Faiz İşlemleri Uzmanıİstanbul (Avr.)
Kayseri Büyük İşletmeler Şubesi-Kobi Py-ObiKayseri
Fastpay / Üye İşyeri Operasyonları Yetkilisiİstanbul (Avr.)
Kartlı Ödeme Sis. Finansal İşlemler Yetkilisiİstanbul (Tümü)
Haciz Operasyonları Uzmanı / Yetkilisiİstanbul (Avr.), Ankara
Mobil Satış Temsilcisi (Saha Satış)İstanbul (Tümü) +46 il daha
Mobil Satış Temsilcisi ( Saha Satış ) İstanbulİstanbul (Tümü)
Hesap Araştırmaları Uzmanı / Yetkilisiİstanbul (Avr.), Ankara
Dijital Reklam, Medya Planlama ve Satınalma Uzmanıİstanbul (Avr.)
Kobi Portföy Yöneticisi /İstanbul Anadoluİstanbul (Asya)
İş Sürekliliği Yetkilisiİstanbul (Avr.)
Fon Hizmet ve Fon Saklama Operasyon Yetkilisiİstanbul (Avr.)
Mobil Satış Kontrol ve Destek Uzmanıİstanbul (Avr.)
Dış Ticaret Finansmanı Yönetmeniİstanbul (Avr.)
Mali İşler /Yönetim Bilimleri Sistemleri Uzmanıİstanbul (Tümü)
Ticari Bank. Portföy Yöneticisi /İstanbul Anadoluİstanbul (Asya)
Dış Ticaret Operasyon Uzmanıİstanbul (Tümü)

15 yorum

 1. çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü birinci sınıf ögrencisiyim bu dönem yapmak zorunda oldugum zorunlu stajım vardır bankanızda yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 2. mugla sıtkı koçman üniversitesinde okuyorum 1. sınıfım muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü okuyorum zorunlu 40 iş gunu stajımı bankanızda yapmak istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim .

 3. Ankara Anadolu Tic.Meslek Lisesi Bilgisayarlı Muhasebe bölümü 2015-2016 Eğitim öğretim yılında zorunlu staj yapma zorunluluğum var.Bankanız bünyesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 4. Adnan menderes üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim 2015-2016 eğitim öğretim yılında zorunlu staj yapma zorunlulugum var. bankanız batman şubenızden bünyesinde staj yapmak istıyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 5. İyi çalışmalar Uşak üniversitesi Eşme Meslek Yüksek Okulu Banka ve Sigortacılık bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim. Bursa Nilüfer ilçesinde ikamet etmekteyim. Zorunlu staj eğitimimi Bursa Nilüfer şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim..

 6. ANTAKYA TİCARET MESLEK LİSESİ 11.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.GELECEK YIL STAJ GÖRECEĞİM BANKANIZA GELDİM YALNIZ İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPMAMI SÖYLEDİLER.BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. HATAY/ANTAKYA 05312558687

 7. LİSE SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM ZORUNLU STAJ EĞİTİMİ YAPMAM GEREKİYOR. HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM. İSTANBUL AVRUPA YAKASINDAKİ HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 8. ESKİŞEHİR DEVLET MALZEME OFİSİ MESLEKİ VE TEKNİK ANAADOLU LİSESİ BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM.2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA ZORUNLU STAJER YAPMAM GEREKİYOR BANKANIZDA STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREKENİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.
  TEL:05559851267

 9. Merhaba. Ben Merve Ertaş. Manisa’nın Salihli ilçesinde yaşıyorum. Ahmet Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Liesesinde okuyorum. Lise son sınıf öğrencisiyim. Bilgisayar Programcılıgı Bölümü ve Web Tasarım Dalı üzerine öğrenim görüyorum. Okulumuzun belirlemiş olduğu günlerde bankanızda 1 yıl boyunca staj görmek istiyorum. Teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*