Berko İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Berko İlaç Firması Hakkında;

1981 Yılında Diyarbakırlı bir eczacı olan Berat Beran tarafından Diyarbakır’da bir laboratuvar ’da başlayan ve 1984 yılında İstanbul gelip bu günkü büyük bir firmanın temelleri atmış oldu.

2000’li yıllara girerken Berko İlaç, ülkede ihtiyaç duyulan yeni moleküllerin ruhsatlandırılması çalışmalarına başladı. Bu çerçevede çinko minerali içeren ZİNCO isimli ürünlerin çeşitli formları Türk Tıbbının hizmetine sunuldu.

2005 yılında Berko İlaç Sultanbeyli üretim tesisinin inşaatına başlandı. Bu modern üretim tesis, cGMP gereklilikleri göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. cGMP gerekliliklerinin sıkı bir şekilde uygulandığı, ürün, çevre ve çalışan güvenliğinin ön planda tutulduğu bir üretim tesisi anlayışı hedeflenmiştir. Berko İlaç Sultanbeyli üretim tesisi Ağustos 2008 yılında üretim iznini alarak faaliyete geçmiştir. (FAZ I). İş hacminin artması ve fason üretim yapan firmaların isteklerinin karşılanabilmesi için yeni binanın (FAZ II) inşaatına başlanmış ve Eylül 2011 yılında tamamlanmıştır. Yeni bina Ekim 2011 yılında üretim iznini alarak faaliyete geçmiştir. Şu an Faz III üretim tesisinin inşaatı devam etmektedir.

2000’li senelere başlarken yeni moleküllerin ruhsatlandırılması çalışmaları başlatılmıştır. Böylece ZİNCO ürünlerinin farklı formları sunulmuştur. 2005 yılında Berko İlaç Sultanbeyli üretim tesisi inşaatı başlatılmış olup, 2008’de üretim izni ile aktiviteye başlamıştır.

Üretim tesislerinde non-streil farmasötik preparatlar ile gıda takviyeleri de üretilmektedir. Sunduğu kaliteli ve hijyenik ürünlerle ciddi katkılarda bulunmaktadır.

Berko İlaç Firması İş Başvuru Formu

Berko İlaç yılın farklı dönemlerine iş alımları gerçekleştirmektedir. Bunlar gereksinimleri ölçüsünde farklı platformlarda verilmektedir. Aralarından biri kendi sitesidir. Eğer doğrudan müracaat istiyorsanız, sadece insan kaynaklarını ziyaret edip, ilgili linke tıklayarak çözüm bulmaktır. Sonrasında gerekli işlemler aracılığıyla sonuçlar bulabilirsiinz.

Buna ek olarak SecretCV.com üzerinden de başvuru yapmanız mümkündür. Aktif ilanlar hala mevcuttur. Kapanma tarihleri olduğu için beklemeden işlem gerçekleştirilmesi önerilir.

Berko İlaç Firması İş İlanları

Berko tarafından verilen iş ilanları aynı zamanda Kariyer.net üzerinden de duyurulmaktadır. Adaylar tıpkı diğerlerinde olduğu gibi buradan da hem görme hem de başvurma olanağına sahiptir. Bunun için kayıt işlemleri, CV doldurma gibi kısa aşamaları tamamlayarak, sizin özgeçmişinize uyumlu olanlara müracaat etmeniz yeterlidir.

Online platformlar üzerinden işlem yaptıktan sonra mülakat için haber almak beklenmelidir. Bunun için insan kaynakları adaylarla iletişime geçerek, ayrıntılı bilgileri sağlayacaktır. İşe kabul edilmek için bunlara girilmeli, tümünden olumlu değerlendirmeler alınmalıdır.

Berko İlaç Firması Açık Pozisyonlar

Berko İlaç firması yılın farklı dönemlerinde iş ilanları yayınlamaktadır. Bunlara başvurmak istiyorsanız, öncelikle açık duyuruları bulmanız gereklidir. Ardından işlemler normal şekilde gerçekleştirilebilir.

Açık Pozisyonlar;

NoPozisyonlarLokasyon
1Kıdemli Ürün Müdürü/Ürün Müdürüİstanbul(Asya)
2Muhasebe Uzmanıİstanbul(Asya)

3 yorum

  1. BEN İLAC FİRMALARINDA PAKETLEME BÖLÜMUNDE CALIŞTIM
    MARMARAGALENOS ECZ DEPOSU
    HEDEF ECZ DEPOSU
    SELCUK ECZ DEPOSU
    BU FİRMALARDA CALISTIM 05315227373 CEP ÜMRANİYE SONDURAKTA OTURUYORUM BEKARIM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*