Bifa iş Başvurusu ve İlanları

bifa

Bifa İş Başvuru Formu

Bifa İş Başvurusu yaparak Bifa ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bifa iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.
Bifa Bisküvi ve Gıda San. A.Ş. 1962 yılında Karaman’da kurulmuş olup üretimin bütün aşamalarında gelişmiş gıda işleme tekniklerini kullanarak kısa sürede gelişim ve büyüme sağlamıştır. Bunun sonucu olarak da Bifa Türk bisküvi sektöründe her zaman öncü konumunu korumuştur.
Bifa’nın modern tesisleri 75.000 m2 si kapalı alan olmak üzere 100.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur. Firma bisküvi, çikolata, gofret, kek, kraker ve şeker olmak üzere üretim hatlarında 400 çeşit üründen günlük 470 ton üretmektedir.
Bifa Türkiye’nin yanı sıra tanınış bir uluslar arası ihracatçı olup dünya çapında 77’den fazla ülke ve bölgede müşteri kitlesine sahiptir. Ayrıca Bifa Cezayir’de kurduğu fabrikası ile ürünlerini yerel pazar ve komşu ülke pazarları ile de buluşturmaktadır.
Bifa her zaman insan sağlığı, hijyen ve çevreye dikkate alarak ürünlerini bu hassasiyetleri riske etmeyecek yüksek kalite ile üretmektedir. İşte bu sebeple ürünlerimiz çeşitli uluslararası gıda kalite yarışmalarında bir altın ve iki gümüş madalyasına laik görülmüştür.
İş başvuru formu için tıklayın.

6 yorum

  1. Ben üç ay öncesine kadar Bifa bisküvide çalışıyordum. Ailevi sebeblerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım .Olursa tekrar bifa bisküviyle çalışmak istiyorum .ben gofret bölümünde krema,fırın ,hamur,viner işlerinden anlarım .Benimle çalışmak isterseniz tel no 05459663792 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz. SAYGILAR.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*