Demka Tekstil iş Başvurusu ve İlanları

demka-tesktil-is-basvuru-formu

Demka Tekstil personel alımı yapacak!

Demka Tekstil iş başvurusu yaparak sizde Demka Tekstil’ın gücünden güç alabilirsiniz. Demka Tekstil personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Demka Tekstil eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Demka Tekstil insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:
DEMKA TEKSTİL SAN ve DIŞ TİC AŞ, 1988 yılında tekstil sektörüne ilk adımlarını konfeksiyon atölyesi olarak atmıştır.
Bugün tüm Avrupaya ihracat gerçekleştiren global bir oyuncu olan firmamız küreselleşen dünyada tüm yönetim modelini geliştirmiş ve tüm departmanlarının dinamiğini MİSYONU VİZYONU ve DEĞERLERİ doğrultusunda düzenlemiştir.
Sektörümüzde her geçen gün daha da yoğunlaşan rekabet koşullarıyla beraber mevcut pazarını daha etkin ve etkili şekilde yönetebilmek için tüm değişimlere çok çabuk tepki verebilen çevik bir organizasyon yapısı ve sonuç odaklı bakış açısıyla kendisini yarınlara emin adımlarla taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır.
Kurumsallaşmayı hayat boyu sürecek bir felsefe olarak ilke edinmiş firmamızda bu dönüşüm yeniden şekillenmeye ve üzerine her geçen gün pozitif değerler katabilmeye uygun olabilecek bir model olarak düzenlenmiştir.
Sahip olduğumuz geçmişin tecrübeleri ile bugünün değerlerinin örtüşmesi ve tüm kurumsal çatımız altında ortak bir dil yaratmak bizler için birincil önceliğimizdir.
Sahip olduğu tedarik zincirinde tüm partnerlerinin ortak etik ve iş değerleri, tüm operasyonların merkezinde bulunan firmamız için yönetimimizin ana esasını teşkil etmektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizi, nihai tüketicilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden sektöründe lider ve yeniliği yönlendiren bir tekstil firması olabilmek

Misyonumuz

Demka Tekstil olarak etkin bir tedarik zinciri yönetimi firması olarak tanınacağız.Müşterilerimize ve dolayısıyla nihai tüketicilerimize daima uygun fiyatlarda kaliteli ürünleri hızlı bir şekilde iletirken müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunacağız ve müşterilerimizle çok güçlü bağlar geliştireceğiz
Demka Tekstil olarak yatırımlarımızda hiç hız kesmeden potansiyel iş alanlarımıza yatırımlar yaparak finansal büyümemizi istikrarlı bir şekilde devam ettireceğiz. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve nihai tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.
Ana amacımız daima müşterilerini memnun eden ve sürdürülebilir başarıyı yakalayarak Türkiyenin ihracatında önemli bir pay edinebilmektir. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu daima geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla , kurumsal başarıyı garantileriz.
Toplumumuzun çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve nihai tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Başvuru için tıklayınız.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*