Biofarma İş Başvurusu ve İş İlanları 2022

Biofarma İş Başvuru Formu

İnsan Kaynakları Stratejimiz

Değerlerimizle uyumlu olarak iletişimi güçlü, pozitif bakış açısına sahip, yenilikçi,sorumluluk sahibi, iç motivasyonu ve başarma arzusu yüksek, yetenekli kişileri kazanmak, onları geliştirmek ve bağlılığı üst düzeyde sağlayarak çalışanları ile fark yaratan, taklit edilemeyen bir kurum kültürü oluşturmaktır.

Biofarma’nın en büyük sermayesi çalışanlarıdır.

İnsan gücü ihtiyacının firma içi ya da dışından karşılanmasında temel alınmış ilkelerin başında, öznel ve amaca yönelik ölçümleme yapmak, doğru hedef grubuna ulaşmak, seçme şansını yüksek tutmak, adaylara eşit fırsat tanımak, tarafsız ve etki altında kalmadan hareket etmek gelmektedir.

Biofarma’da işe alımlar insan kaynakları tarafından düzenlenen test ve mülakat süreçleriyle gerçekleştirilir.  İhtiyaç duyulan poziyona ve alım yapılacak pozisyonun görev tanımına uygun kişilere, görevin gerektirdiği beceriler ve kişilik özellikleri esas alınarak yetkinlik bazlı EGO ANALİZİ uygulanır. Ego Analizi sonuçları da dikkate alınarak başarılı görülen adaylar mülakata davet edilirler. Mülakatlarda ise adayın firma kültürüne ve başvurulan göreve uygunluğu tespit edilmeye çalışılır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Kalite Kontrol Uzmanı/Uzman Yardımcısıİstanbul (Asya)
Sancaktepe
2Bütçe ve Raporlama Uzmanı/Kıdemli Uzmanıİstanbul (Asya)
3Genel Başvuru Engelli Kadroİstanbul (Asya)
Sancaktepe
4Stratejik Planlama Uzmanıİstanbul (Asya)
Sancaktepe
5Medikal Müdürİstanbul (Asya)
Sancaktepe

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*