Sarten Ambalaj İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2023

Sarten Ambalaj İş Başvurusu

SARTEN, Metal ambalaj üretimine 20 Mart 1972 yılında Çorlu fabrikasında başlamıştır. Büyüyen Türkiye pazarında müşterilerinin ihtiyaçları karşılamak üzere SARTEN yeni fabrikalar açtı. SARTEN büyüme stratejisi parelelinde bugün Silivri, Gebze, Karacabey, Gemlik, Manisa, Ayvalık ve Adana yörelerinde toplam 12 fabrikaya sahip bulunmaktadır. Bu fabrika yatırımları, SARTEN’in müşteri odaklı stratejisi paralelinde müşterilerin fabrikalarının yoğun olarak kümelendiği yerlerde yapılmıştır. SARTEN’in ürün portföyünde Metal Ambalajlar, Kavanoz Kapakları ve Plastik ürünler yer almaktadır.

SARTEN Metal ambalajda konserve, yemeklik yağ, aerosol, zirai ilaç, madeni yağ, boya gibi farklı sektörlere üretim yapmaktadır.

SARTEN Plastik ambalajda PET, PE ve PP hammaddelerinden yapılan üretimler ile madeni yağ, zirai ilaç (COEX), boya, ketçap (COEX), süt ürünleri, temizlik malzemeleri ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir.

Kavanoz kapakları gıda sektörünün ihtiyacını karşılamak için üretilmektedir. 38mm çaptan 100mm çapa kadar çeşitlendirilmiştir.

İnsan Kaynakları Politikamız

En önemli başarı anahtarımız insandır

Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve SARTEN’e bağlılıklarını ön planda tutmak,

Çalışanlarımız için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek,

Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak, sürekli olarak “insana yatırım” yapmak,

Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak “verimlilik”, “karlılık”, “müşteri memnuniyeti” gibi şirket hedeflerine katkımızı sürdürmek,

Çalışanlarımız için kariyer planlaması yaparak verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak,

Yüksek performansı ödüllendirmek, beklenenin altında kalan performansın gelişmesine deste olmak,

Kişisel ve mesleki açıdan gelişebilmeleri için uygun ortamı yaratmak,

Çalışan profilimiz; değişim ve gelişime açık, işini seven, ekip, çalışmasına takım ruhuna inanan, etik değerlere sahip, müşteri odaklı ve sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır.

Açık Pozisyonlara Başvurmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

13 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*