Caffe Nero İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

caffe-nero

Caffe Nero İş Başvuru Formu

Caffe Nero İş Başvurusu yaparak Caffe Nero ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Caffe Nero iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Caffe Nero’ya Katılmak

Mağazalarımız ve Meslek Ofis’te doğacak tüm iş fırsatları ile ilgili görüşmeler İnsan Kaynakları tarafından gerçekleştirilir. Yetkinliklere dayalı bir mülakat süreci izlenir.

Caffè Nero’yu benzersiz kılan en önemli unsurlardan biri, çalışma arkadaşlarımızdır. Sıcakkanlı, hayata olumlu bakan, insanlarla bire bir iletişimi seven kişilerle çalışırız çünkü bizim için çok önemli olduklarını biliriz. Çalışırken eğleniriz ve düzenli misafirlerimizi tanımak isteriz. Mağazalarımızın mahallenin ruhunu yansıtmasına titizlik gösteririz.

Nasıl bir ortam?

Caffè Nero’da bir ailenin ferdi olacaksınız. Bizim yaklaşımımız böyle. Tüm çalışanlarımız iyiliksever olmanın yanında en iyi kahveyi hazırlamaya tutku duyarlar ve bunu yaparken çok eğlenirler. “İngiltere’nin en iyi kahve şirketi” seçilmiş (Allegra Strategies) bir kurumda çalışırken mağaza içinde ve dışında çok önemli eğitimler alacak, kahve hazırlama becerilerinizi geliştirecek ve müşterilerimize birinci sınıf bir deneyim yaşatacaksınız.

Size aynı zamanda kariyerinizi de hızla geliştirme fırsatı sunarız. Mevcut mağaza müdürlerimizin %80’inden fazlası işe barista olarak başlamıştır. Devamlı yeni mağazalar açıldığını da düşünürsek, yolunuz her zaman açıktır.

Bizim için en önemli olan; bir aile olmak, özel bir bağ kurmak ve başarılarımızı herkes ile paylaşmaktır.

İş başvuru formu için tıklayın.

3 yorum

  1. Daha önce iş başvurusu yapıp alınmıştım.Fakat başka bir işi değerlendirdiğim için sizinle çalışmaya başlamamıştım.Tekrar işe alınmam mümkün müdür?

  2. Merhabalar iiş arıyorum sarıyer / bahçeköy de oturuyorum evime en yakın mesafede olursa sevinirim en son komşufırın da vardiya Müdürlüğü yaptim 0538 835 93 99

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*