C&A İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

c&a

C&A İş Başvuru Formu

C&A İş Başvurusu yaparak C&A ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda C&A iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yetenekleriniz için çok sayıda fırsat

C&A gelenekleri vizyonla birleştiriyor

C&A, büyüklüğüne rağmen bir aile şirketi olarak kalmayı başarabilmiştir. Yaklaşık 37.500 çalışandan her biri bunu her an hissetmektedir. 170 yıl önceki kuruluşunda olduğu gibi, günümüzde de şirket kültürümüzde dürüstlük, samimiyet, fırsat eşitliği ve karşılıklı güven egemendir. Bunun C&A şirketinin başarısında büyük önem taşıdığından eminiz. Büyüklüğümüz, uluslararası alandaki faaliyetlerimiz ve içinde bulunduğumuz dinamik pazarlar sayesinde motivasyon sahibi çalışanlara kişisel yeteneklerini şirketimize katmaları için çeşitli fırsatlar sunmaktayız. C&A halen büyümekte olan bir şirket olduğundan, yetenekli ve tecrübeli elemanlara sürekli ihtiyaç duymaktayız.

İş yerinde iyi bir ortam için tam bağlılık

C&A’da her türlü anlaşmazlıkları cözecek yollar var.

Her iş yerinde olduğu gibi, çalışanlar arasında veya çalışan ile yöneticisi arasında görüş ayrılıkları zaman zaman ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle C&A iyi bir çalışan bir şikâyet yönetim sistemi kurmuştur. Kendini dışlanmış, engellenmiş veya hakarete uğramış hisseden her çalışan, gizli kalmak suretiyle yönetici kadro mensuplarından birine başvurabilir – İsterse kendi seçeceği bir iş arkadaşını da yanına alabilir. C&A ayrıca, çalışanlarının işçi menfaatlerini koruyan organizasyonlara katılabilmeleri için tüm yasal koşulları da yerine getirmektedir. Dürüstlük ve karşılıklı güven faaliyetlerimizin temelini oluşturmaktadır. Bunu başarabilmek için C&A şirketinde dürüstlük/centilmenlik kanalı vardır. Bu kanal üzerinden çalışanlar, özel olarak bu amaç için belirlenmiş olan kişilere doğrudan danışabilirler.

İş başvuru formu için tıklayın.

5 yorum

  1. Merhaba zeynep hanım size ulaşmayı çok denedim ama olmadı burası son şansım ben 2 sene c&a da cevahir mağazasında dıvıjın vım sorumlusu olarak çalıştım bu süre sonunda ailevi sorunlardan dolayı işten ayrılmam gerekiyordu o sırada evlencektim zaten evlilik için yıllık izne çıkışım bile ayarlanmıştı ama olmadı ayrılmak zorunda kaldım ve evlilik tazminatı aldım ve ben tekrar bu şirkette çalışmak istiyorum çıktığımın 1 ayında bile dönmek istedim çok uğraştım olmadı tazminat alan kişi 2 senesi dolduktan sonra çalışabilirmiş benim tam 13.50 ayım oldu ben artık beklemek istemiyorum sevdiğim değer verdiğim bir şirkette çalışmak istiyorum tekrardan sizden ricam benimle bir görüşme yapmanız umarım bu notum elinize geçer bunu okuyan herkesten bu notumu zeynep hanıma insan kaynaklarına iletmesi. Beni cevahir ve vialan taki müdürlere sorabilirsiniz. Teşekkürler.

  2. Merhabalar ben C&A mağazasında çok çalışmak istiyorum bir çok mağzalar başvuru yaptım ama geri dönüş olmadı 4 senelik deneyeyim var çok iyi derecede arapça var İstanbul da oturuyorum 23 yaşındayım lütfen bana geri dönüşyapın

  3. Merhabalar ben C&A mağazasında çok çalışmak istiyorum bir çok mağzalar başvuru yaptım ama geri dönüş olmadı 4 senelik deneyeyim var çok iyi derecede arapça var İstanbul da oturuyorum 23 yaşındayım lütfen bana geri dönüşyapın Teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*