Brillant İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

brillant

Brillant İş Başvuru Formu

Brillant İş Başvurusu yaparak Brillant ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Brillant iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin perde sektörünün lideri Baydemirler Grubu, 46 yıllık deneyimini ev tekstili sektörüne taşıyarak “BrillantHome” ve Brillant Store markaları çatısı altında mağazacılık konsepti bulunmaktadır.

Sektöre yön veren Baydemirler Grubu’nun gücüyle, BrillantHome ve Brillant Store mağazalar zincirine katılmak isteyen bayilerine benzersiz ayrıcalıklar sunan bir franchising sistemiyle büyümeye devam ediyor.

BrillantHomeve Brillant Store mağazalarında tek tip dekorasyon konsepti uygulanmaktadır. Aydınlatma sistemlerinden mağazalara özel oda parfümüne kadar en ince detayların bile düşünüldüğü bu konsept, tüketicilerin ferah bir ortamda keyifli alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Mağazalarımızın dekorasyonu, müşterilerimizin kendilerini evlerinde hissedecekleri bir atmosferde alışveriş yapabilmelerini sağlamak amacıyla kurgulanmıştır. Müşterilerimizin ürünlerimizi kolayca bulabilmeleri ve inceleyebilmeleri için raflar arasında geniş boşluklar oluşturulmuştur. Markanın temel amaçlarından biri de sadık müşteriler kazanmaktır.

İş başvuru formu için tıklayın.

 

4 yorum

  1. Daha önceden sigortalı herhangi bir işte çalışmadım günlük çalıştım. Sizlerle beraber çalışmak istjyorum Teşekkürler esra ve ben kardeşiz 0537 576 86 14 babamın numarası

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*