Ray Sigorta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Ray Sigorta A.Ş. Hakkında

1958 yılında ulusal taşımacılık şirketlerinin girişimleri ile kurulan Ray Sigorta, sektördeki istikrarlı büyüme stratejisi ve başarıları sonucu, 2008 yılında, (30 ülkede 25 binin üzerinde çalışanı ile faaliyet gösteren) Avrupa’nın en güçlü uluslararası sigorta şirketler grubu Vienna Insurance Group’un bünyesine katılmıştır.

Köklü geçmişi ve bilgi birikimlerini birleştirerek ihtiyaca özel ve katma değer yaratan sigorta çözümlerini, Türkiye genelinde yaygın profesyonel acente ağı aracılığıyla müşterileri ile buluşturmaktadır. Güvenilir hizmet anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı temel ilkelerinden biri haline getirmiştir.

Güçlü kurum kültürü ve çalışan memnuniyeti değerlendirmeleri sonucu Great Place To Work sertifikasyonlarına sahip olan Ray Sigorta’nın yaklaşık 300 çalışanı bulunmaktadır. Genel Müdürlüğü İstanbul Tarabya’da yer alan Ray Sigorta İstanbul (Anadolu ve Avrupa yakası), Ankara, İzmir, Bursa, Antalya Adana ve Malatya Bölge Müdürlükleri’yle hizmet vermektedir.

Çalışanların Şirket hedefleri doğrultusunda çalışmalarını ve aynı hedefe odaklanmalarını sağlayan ‘Performans Diyaloğu’ sürecimiz; hedef belirleme, izleme, değerlendirme, geri bildirim aşamalarını kapsamaktadır. Bu tür bir performans yönetimi ile çalışanların sürekli geri bildirimlerle beslenerek yönlendirilmeleri, objektif değerlendirilmeleri ve sistemin terfi, ücret, gelişim ve kariyer planlaması gibi sonuçlarının etkin ve doğru planlanması hedeflenmiştir.

Ray’da yükselme, dikey veya yatay yönde olabilir. Bir üst göreve geçebilmek için, o görevin gerektirdiği yetkinlik, bilgi, beceri ve deneyim gibi özelliklere sahip olma gereğinin yanında  performans düzeyi de etkin bir kriterdir.

Açık Pozisyonlar :

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Tahsilat Uzmanıİstanbul(Avr.)(Sarıyer)Başvur
Genel Başvuruİstanbul(Avr.)(Sarıyer)Başvur
Nakliyat Sigortaları Operasyon Uzmanıİstanbul(Avr.)(Sarıyer)Başvur

1 yorum

  1. Merhaba ray sigorta ailesinde stajyer olarak görev almıştım ve stajyerlik zamanımda kendimi geliştirmek için çok yardımcı oldular ve şuan iş aramaktayım bu hafta cv gönderdim tek isteğim ileriki iş hayatımın bu şirketle çalışmak umarım bir geri dönüş yapılır şimdiden teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*