Diana Turizm İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

diana

Diana Turizm İş Başvuru Formu

Diana Turizm İş Başvurusu yaparak Diana Turizm ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Diana Turizm iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

35 Yıllık Saygın Firma Diana Travel

Kuşadası ilçesinde 1977 yılında kurulmuştur. O yıllarda turizm adına Kuşadası’ nı önemli kılan faktörler ilçenin Efes, Meryem Ana, Artemis Tapınağı, Didim, Milet, Priene gibi birçok tarihi yerleşime yakın bir liman olmasıdır. Türkiye’ ye charter uçuşlarının henüz başlamadığı o yıllarda Kuşadası yukarıda bahsettiğimiz önemli duraklara olan yakınlığının avantajını kullanmış, cruise gemilerinin en önemli duraklarından biri olmuş ve ayrıca hemen karşısında olan Samos adasında kalan turistlerin feribotlar ile günü birlik ziyaretlerinden yararlanmıştır.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

1 yorum

  1. sayın yetkili ben kayı turda üçyıl çalıştım citrusta 13yıl operasyon muduru olarak çalıştım calıstım 2yıl şemsdede operasyon muduru idim şimdi operasyon mudurune ihtiyacınız varsa ben çalışmak istiyorum tel 0533 685 65 91 bana ihtiyacınız oldugunda dönersenız sevinirim iyi günler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*