E-kent İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ekent

E-kent İş Başvuru Formu

E-kent İş Başvurusu yaparak E-kent ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda E-kent iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tüm çalışanlarımıza karşılıklı saygı ve güvene dayanan, açık ve güvenilir bir çalışma ortamı yaratma çabası içindeyiz. Sürekli gelişim için en önemli unsurun sahip olduğumuz entellektüel sermaye olduğunun bilincindeyiz. E-Kent’in sektördeki farkı, yüksek nitelikli profesyonel kadrosudur. Bu bilinçle ortak amacımız, büyük başarıların altına E-Kent ailesi olarak hep birlikte imza atmaktır.

Şirketimizin misyon ve vizyonu doğrultusunda, İnsan Kaynakları olarak amacımız; çalışanların kendilerini geliştirebilecekleri, ekip çalışmasını ve çok yönlü projeleri teşvik edici, yaratıcı ve yenilikçi bir ortam yaratarak sürekli eğitim ve gelişim fırsatları sunmak, objektif bir performans yönetimi kurarak üstün performansın ayırt edilmesini ve başarının ödüllendirilmesini, kurum kültürümüzün her kademede benimsenip uygulanmasını sağlamaktır.

İşe Alım Politikamız

Amacımız tüm adaylara eşit fırsat sağlayarak; ortak değerlerlerimizi benimseyen, hedef odaklı, yenilikçi-yaratıcı ve sürekli gelişen bir çalışma ortamında yer almak isteyen, işinde fark yaratacak ve özgüveni yüksek kişileri
E-Kent ailesine kazandırmaktır.

Tüm başvurular E-Kent başvuru veritabanımıza kaydedilir. Yıllık kadro planlamamız çerçevesinde ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda açık kadrolarımız belirlenir. Açık pozisyonlar için veritabanımıza gelen başvurular değerlendirilir ve gerekli niteliklere sahip adaylar sınav/görüşmeye davet edilerek işe alım süreci başlatılır. Adaylarda aranan bilgi ve beceriler pozisyona göre farklılık göstermektedir. Teknik bilgi ve becerinin yanısıra tüm adaylarda aradığımız kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk, işe alım sürecinde dikkate aldığımız kriterlerdir.

İş başvuru formu için tıklayın.

3 yorum

  1. Slm ben 4 yıllık işletme mezunuyum ve an itibariyle calismiyorum. Eğitim yada herhangi başka bir pozisyon farketmez iş arıyorum evli iki çocuk babasıyım istanbul kartal ilçesinde ikamet etmekteyim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*