EAE Elektrik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

eae

EAE Elektrik İş Başvuru Formu

EAE Elektrik İş Başvurusu yaparak EAE Elektrik ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda EAE Elektrik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

”YALIN DÜŞÜN YALIN YAŞA”

”DÜNDEN BUGÜNE EAE”

EAE Şirketler Grubu; elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 yılında kurmuş olduğu EAE Elektrik A.Ş. ile Güngören’deki fabrikasında başlamıştır. Artan üretim kapasitesi sonucu imalatını, 1995 yılında İkitelli’deki modern fabrikasına taşımıştır. 2007 yılında ise, Esenyurt’ta kurmuş olduğu fabrikalarını faaliyete geçirerek, üretim alanını arttırmıştır.

Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen EAE Şirketler Grubu, 1982 yılında EAE Aydınlatma A.Ş, 1995 yılında EAE Elektroteknik A.Ş. ve 1996 yılında EAE Makine A.Ş.’yi bünyesine dahil ederek, üretimini ve faaliyet gösterdiği alanları giderek genişletmiştir.

Satış ağı her geçen sene daha geniş bölgelere yayılan EAE Grup, 2007 yılında İtalya Milano’ da ürünlerinin satış ve pazarlaması için kurmuş olduğu EAE İtalya’yı da grup bünyesine dahil etmiştir.

Grubun yurtiçinde İstanbul, Ankara, Konya, İzmir, Bursa ve Gaziantep’de; yurtdışında Moskova, Dubai, Abu Dabi, Bangalore, Mumbai, Yeni Delhi, Cidde, Riyadh, Kahire gibi birçok ülkede şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır.

EAE Grup içinde yer alan tüm şirketler %100 yerli sermayeyle kurulmuş olup, ürünlerin gelişimi şirketlerin bünyesinde yer alan Ar-Ge departmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*