Diler Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

DİLER HOLDİNG PERSONEL ALIMI, STAJ İMKANLARI VE İŞ BAŞVURU FORMU

Diler Holding sürekli olarak iş istihdamı sağlamakta ve Türkiye ekonomisine katkı göstermektedir. Sürekli olarak firmanın insan kaynakları departmanı ve LinkedIn den açık iş ilanı duyurmaktadır.

Diler Holding Hakkında

Diler Holding, çelik (karbon ve alaşımlı) üretimi, dış ticaret, enerji, gemicilik, liman işletmeciliği, madencilik, bankacılık ve turizm alanlarında faaliyet gösteren iştirakleri ve iştirakleri ile konsolide edilerek Türkiye’nin en büyük holdinglerinden biridir. Devlete ait demir-çelik fabrikalarının ilk yüksek fırın tesisinin 1939 yılında faaliyete geçtiği Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde Karabük’te bir haddehanenin inşaatı ile başlayan yolculuk günümüzde Türkiye’nin

Sektöründe önde gelen bir holding tir.

  • ENERJİ
  • DEMİR ÇELİK
  • LİMAN İŞLETMELERİ
  • TURİZM
  • BANKACILIK
  • VE DAHA BİRÇOK SEKTÖRDE FAALİYET GÖSTERMEKTERDİR

Diler Holding Çalışma Şartları

82 şirketi ile 9.700 kişiye istihdam sağlayan ve Türkiye ekonomisini güçlendiren Diler Holding’de birçok farklı iş alanında çalışabilirsiniz. Diler Holding maaş ve yan haklar konusunda personellerine iyi imkânlar sağlamakta ve ücret konusunda insan kaynakları tarafından çalışan mutluluğu öncü alınmaktadır. Yemek ve servis imkânı da sağlayan Diler Holding, prim sistemi ile de çalışmaktadır.

Diler Holding Personel Maaşları

Demir çelik sektöründe baskın bir holding olan Diler ‘in farklı alanlarda personel maaşları değişiklik gösterse de ortalama 6.500 TL personel maaşı sunmaktadır. Ayrıca personel maaşları, insan kaynaklarınca rakip firmalarının teklifleri göz önüne alınarak personeli ikna edebilecek şekilde hazırlanmaktadır. Gemicilerin maaşı ise 38.000 ila 8.000 TL arasında değişmektedir.

Diler Holding İş İlanları        

Köklü bir holding olması nedeniyle iş alımlarını sadece ana merkezden yapan Diler Holding, insan kaynakları departmanı aracılığı ile genel başvuru kabul etmektedir. 

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Çay / Kahve Servis Elemanıİstanbul(Avr.)
2İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanıİstanbul (Tümü)
3SAP CO Modül Uzmanı – Mali İşlerİstanbul(Avr.)
4Finansman Uzmanıİstanbul (Tümü)
5Enerji Ticareti Uzman Yardımcısıİstanbul (Tümü)
6Ağ ve Bilgi Güvenliği Uzmanıİstanbul (Tümü)

7 yorum

  1. Selam elektrik formen ıyim 22 yıllık tercubeliyimdir havaalanlarinda pist aydinlatma islerinde şantiye mobilizasyon işlerinde şantiye saha elektrikciliği AG OG zayıf akım işlerinde çalıştım yurtdışı tercubeliyimdir [email protected] 0535 619 73 63 saygilarimla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.