Horoz Elektrik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Horoz Elektrik İş Başvuru Formu

Horoz Elektrik Şirket Profili

Hüseyin Kaçmaz ve ortağı; temelleri 90’lı yıllarda İstanbul Karaköy merkezli olarak atılmış, elektrik ve aydınlatma ürünleri sektöründe faaliyetine başlamış ve 2007 yılından itibaren İstanbul Trakya Serbest Bölgesin de ithalat ve ihracat faaliyetlerine devam etmektedir. Yönetim kadrolarınca benimsenen ileri görüşlü vizyon ve yenilikçi zihniyet, bu paralelde gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile kısa bir süre içerisinde, ulusal olduğu kadar uluslararası platformlarda da önemli yerlere ulaşmıştır.

Horoz Elektrik; elektrik ve aydınlatma sektöründeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş ürün anlayışı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan üst yönetimiyle kısa sürede aydınlatma sektörünün seçkin markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Ürünlerin her aşamasında kaliteyi bir prensipten öte vazgeçilmez olarak görmüştür. Tüm ürünler uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte olup Avrupa Birliği CE, Ukrayna UKR-SEPRO, Rusya GOST-R belgelerine ve RoHS direktifine sahiptir. Sürekli iyileştirme mantığı çerçevesinde kalite yönetimini esas alarak ürün kalitesini yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir. Değişen dünya standartları ve piyasa değerlerine gore sürekli yenilenmek ve kendini zirveye taşımak düşüncesinde olan tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştirmektedir. Tasarımdan sevkiyata kadar olan tüm süreçlerde teknolojiden maksimum düzeyde istifade edilmektedir. Mevcut müşterilerine sağladığı kaliteli hizmeti korumanın yanında yeni müşterilere ve pazarlara ulaşarak ihracatını daha da güçlendirmeyi bunun yanında Türkiye ekonomisine, sektöründe daha büyük katkılarda bulunmayı her zaman amaçlamaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1İthalat Uzmanıİstanbul(Avr.)
2Finans Sorumlusuİstanbul(Avr.)
3Denetim Uzmanıİstanbul(Avr.)
4İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusuİstanbul(Avr.)
5Gümrük Operasyonları Elemanıİstanbul(Avr.)

3 yorum

  1. Forklift operatörüyüm depo deneyimliyim 20yıldır depo ve lojistik olarak çalışmaktayım, tüm forkliftleri kulanabilinekteyim, sizlerle mülakata katılarak tanışmayı ve işin becerilerime uygunluğu hakkında konuşmayı çok isterim, ilginizden dolayı teşekkür ederim, Salih öztürk sincan /Yenikent

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.