Erpiliç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Erpiliç İş Başvuru Formu

Ürettiği ürünlerde her zaman kalite, müşteri memnuniyeti ve gıda güvenliğini ön planda tutan Erpiliç’in hikayesi yetmişli yıllara dayanır. 1969 yılında şu anda Erpiliç’in Genel Müdürü olan Ali ERİCEK bey tarafından 200 adet civcivle başlayan Erpiliç hikayesi 1973 yılında Orköy kredileri ile yaygınlaşan kümes tavukçuluğu yetiştiriciliği ile devam eder. 91-94 yılları arasında ise Ercivciv şirketi kurulur, damızlık kümesler ve kuluçkahane yapılarak damızlık yumurta ve civciv üretimine başlanır. Ayrıca Yem Fabrikası kurularak Eryem markası altında karma yem üretimine başlanarak entegrasyonun ilk adımı atılmış olur.
Tüm bunların neticesinde yörenin tüm ekonomik durumunu düşünülerek kırsal alanda üretim yapmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla  1994 yılında kararını aldığı kesimhane yatırımını 2 yıl gibi kısa bir süre içinde  10.000 müzerine kurulu saatte 6000 broiler piliç kesim kapasiteli kesimhane yaparak  ortaya koyar ve 15 Ocak 1997 tarihinde şu an 1045 çalışan, 1500 üreticiye  ve 60 bayiye  Erpiliç Entegre Tavukçuluk Üretim Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketini Erpiliç markası  olarak  faaliyete geçirir.

Bütün yaptığı yatırımları kırsal kesime yapan ve yatırım politikasında öncelikle yöre halkının istihdamını düşünen Erpiliç yaptığı tesisleri devamlı yenileyerek ve kazandığını teknolojiye ve yaptığı işe yatırarak 2002 yılında kesim hattını 8000 adet/saat kapasiteye çıkarmış sevkiyat ve soğuk depo inşaatı tamamlamış Göynük İlçesi’ne 100.000 adet/devre kapasiteli bir damızlık inşaatını tamamlayıp üretime almıştır. 2003 yılında ise Bolu İli ‘ne 900.000 adet/hafta civciv kapasiteli kuluçkahane ile 150.000 Adet/Devre kapasiteli damızlık üretim tesisi yatırımı gerçekleştirilmiştir. Ayrıca bu sene sonuna kadar Bolu İli’nde 80.000 adet / gün kapasiteli bir kesimhane ünitesini de tamamlamak üzeredir. Yeni ürünler geliştirmeye büyük önem veren, pazarını genişletme ve geliştirme doğrultusunda piliç pane, piliç nuget, piliç kroket hazır mutfak ürünleri ile marketlerde yerini almıştır. Bu tesiste şirket prensibi olarak en yüksek teknoloji kullanılmıştır.

Tüketicisinin sağlıklı ve dengeli besleme arzusunda olan “ERPİLİÇ” tesislerinde, hijyenik ve İslami kurallara uygun kesim yapılmakta olup ürünleri bütün piliç, kutulu parça ürünler, toplu şarküteri, şarküteri ürünleri, tabaklı ürünler, sakatatlar ve işlenmiş ürünler olarak gruplandırılmıştır.
Kurulduğu günden bu yana temel politikası müşteri güven ve memnuniyetini sağlamak olan Erpiliç, bu politikasını netleştirmek, uygulamakta olan gıda güvenliği çalışmalarını sistemize etmek amacıyla HACCP Gıda Güvenliği sistemini kullanıyor. Bu sistem sayesinde yeni teknoloji ve olanaklardan yararlanarak güvenli gıda üretimini artırıyor; çalışanların sürekli eğitimi ve uygulamalarla üretimde temizlik ve hijyen sağlanıyor; hammadde ve yardımcı madde temininden müşteriye ulaşana kadar üretimin her aşamasında tehlike analizleri yapılarak, biyolojik, fiziksel ve kimyasal gıda güvenliği riskleri ortadan kaldırılıyor.
Sürekli teknolojiye ve insana yatırım yaparak kalite anlayışından vazgeçmeyen  Erpiliç istikrarlı büyüme trendinde pazar payını büyüterek yoluna devam etmektedir.

İnsana ve çevreye saygıyı ilke edinen Erpiliç yapmış olduğu en son teknolojik yatırımlarla çevreye ve doğaya zarar verebilecek atık üretmemektedir.  Bununla birlikte şu anda üzerinde çalıştığı bir proje ile üretim kümeslerinden çıkan tavuk gübresinin ve altlığını elektrik enerjisine dönüştürme projesi için etüt çalışmaları yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Üretim ŞefiBolu


7 yorum

  1. 05333313184 10 yıllık foklift ehliyetim ve 10 yıllık foklift kullanma tecrübem vardır. Ayrıca E sınıfı ehliyetim src1-3 src2-4 mesleki yeterlilik belgem vardır.
    Emekliyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.