Fillo Kargo İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

fillo-kargo

Fillo Kargo İş Başvuru Formu

Fillo Kargo İş Başvurusu yaparak Fillo Kargo’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Fillo Kargo iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1998’de kargo sektöründe faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, 2003 yılında Aras Holding bünyesine katılmıştır. 2013 yılında ise  yine Aras Holding bünyesinde bulunan Aras Logistics ilebirleşerek  FİLLO LOGISTICS olarak yeniden yapılanmıştır.

35 yıllık ARAS tecrübesi altında bu iki kuruluşun gücü,iş ortaklarına tedarik zincirinde daha etkin ve verimli olmasını sağlayacak hizmetleri rahatlıkla sunabilecek şekilde bir araya getirilmiştir.

FilloLogistics, 600 çalışanı, 3 Nakliye Ofisi , 18 Crossdock, 5.000 araçlık filosu, 25.000 m2 depolama alanı , günlük 3.000 teslimat noktası ve  4.000 m3 ‘lük sevkiyat kapasitesi  ile 81 ilde  yaygın dağıtım ağına sahip, iş ortaklarına  özel çözümler üreten lojistik firmasıdır.

Tekstil, hazır giyim, ayakkabı, medikal, otomotiv yedek parça, hızlı tüketim, mağazacılık , elektronik vb. birçok sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarına  sunduğu yaratıcı çözümler ile rekabet üstünlüğü sağlayan FilloLogistics , hammadde tedariğinden ürün dağıtımına, depolama ve depo içi katma değerli hizmetlerinden ters lojistik hizmetlerine kadar tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.