Komagene İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

komagene

Komagene İş Başvuru Formu

Komagene İş Başvurusu yaparak Komagene’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Komagene iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

SUPER GRUP

2004 yılında bilişim sektöründeki şirketimiz SUPERCOM ‘un kurulması ile başlayan SUPER GRUP, ortak sinerjinin ve büyük hedeflerin buluşma adresi olmuştur.
SUPERGRUP 7 şirketi, 300’ü aşkın çalışanı ve yüzlerce iş ortağı ile; Gıda, Bilişim, İletişim, Maden, İnşaat, Dış Ticaret, Otomotiv, Pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir.
Bu zamana kadar 10 000’ e yakın kurumsal müşterisine hizmet vermiştir. Ülkemiz için istihdam alanları açmakta ve Milli Ekonomiye katma değer sağlamaktadır. Çözüm ortağı olduğu müşterilerine verimlilik ve karlılık sağlayarak sinerji oluşturmaktır.
SUPER GRUP’ un Misyonu; ilkeli ve dürüst ticaret ile başarıyı yakalamak, daha çok kişiye kaliteli iş imkânı sağlamak, yaptığımız işin en iyisini yapmaktır.
SUPER GRUP’ un hedefi; ülkemizin ve dünya pazarının en büyük iş gruplarından birisi olmaktır.

YÖRPAŞ YÖRESEL YİYECEKLER A.Ş.

Yöresel Yiyecekler alanında faaliyet göstermek üzere 2009 yılında kurulmuştur.
Kısa süre sonra KOMAGENE markasını ve Franchise haklarını devralarak haklı bir üne ve başarıya ulaşmıştır. Gıda sektöründe; üretim, pazarlama, satış, lojistik, zincir ve franchise alanlarında komple ürün ve hizmet üretmektedir.
Kısa bir sürede üretim kapasitesini artırmış, ürün ve marka yelpazesinde hızla çeşitliliğe geçerek önemli bir başarı elde etmiştir.
KOMAGENE markası ile başlayan süreç, MAYDEM, MISIRGENE, BÜFEGENE ve diğer markaları ile devam etmiştir.
Yeni markalar, yeni konseptler ve bu lezzetlerin Uluslararası pazarlarda da yer bulması için çalışmaları devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Komageneyi bir dünya markası yapmak, tüm dünyaya Komagene ürünlerini tattırarak sevdirmektir.

MİSYONUMUZ

Ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken, hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir. Hedefimiz, ürün ve sistem kalitesi içerisinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm çalışanlarımızla beraber en üst performansı sergileyerek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.