General Electric İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ge-logo-retro

General Electric personel alımı yapacak!

General Electric iş başvurusu yaparak sizde General Electric ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. General Electric personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan General Electric eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. General Electric insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde: 

General Electric, 1876 yılında Thomas Edison tarafından kurulan, bir dönem Amerika’nın elektrik dağıtımını tekelinde tutan dünyanın en büyük 4. şirketidir. Elektronik ve bankacılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Jet motorlarından enerji üretimine, finansal hizmetlerden su ve proses teknolojilerine, medikal görüntülemeden medyaya, tıbbi cihaz sektöründen nükleer silah başlığı için parça üretmeye, kısacası General Electric çalışanları dünyanın kronik sorunlarını çözmeye yardımcı olmak için yaratıcı düşünceleri lider ürünlere ve hizmetlere dönüştürmeye kendilerini adamışlardır.

Financial Times tarafından 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 yıllarında dünyanın en saygın şirketi olarak seçilmiştir. Ayrıca çalışan anneler için en iyi 100 şirket içerisindedir. Sloganı; “en önemli ürünümüz ilerlemektir.”

GE, Nükleer silah başlığı programını 1990 yılları başındaki protestolar nedeniyle kapatmıştır. Bu protestolar hiçbir GE ürününü kullanmamayı içeriyordu. Bu sayede bir çelişki ortadan kalktı.

GE’nin yenilikçi teknolojileri; nanoteknoloji, moleküler görüntüleme ve foton biliminden geniş ölçekli endüstriyel türbinlere kadar ülkelerde olabildiğince geniş teknolojileri kapsar. Ama bu sadece bir başlangıç. Faaliyetlerimiz, sağlık hizmetlerinin geleceği, eğlence, finans, enerji, iletişim ve daha fazlasını da kapsar.

Sizin tutkunuz nedir? Birçok sektördeki liderliğimizle ve dünya çapında birçok yerdeki mevcudiyetimizle, hep istediğiniz kariyere sahip olabileceğiniz yer General Electric olabilir.

İş başvurusu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.