HP İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

hp-logo

HP personel alımı yapacak!

HP iş başvurusu yaparak sizde HP ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. HP personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan HP eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. HP insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hewlett-Packard Şirketi (kısaca HP), merkezi ABD’de Palo Alto, Kaliforniya’da bulunan çok büyük bir uluslararası şirkettir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir. Ayrıca yazılım ve hizmet sağlayıcısıdır.

HP, 1939 yılında Bill Hewlett ve Dave Packard tarafından bir test ve ölçü cihazları üretici şirketi olarak kurulmuştur. İlk ürünü Model 200A ismindeki hassas ses osilatörü idi. İlk kişisel bilgisayar olan Hewlett-Packard 9100A’yı 1968 yılında üretmiştir. Daha sonra, 1970’li yıllarda hesap makinesi, 1980’li yıllarda inkjet, laser yazıcı ve tarayıcı, 1990’lı yıllarda masaüstü, dizüstü ve sunucubilgisayarları üretimine başlamıştır.

2002 yılında Compaq şirketi ile birleşen HP şirketi, ayrıca HP-UX, Tru64 ve OpenVMS işletim sistemleri; PA-RISC, IA64 ve Alphamikroişlemcilerini; HP 9000 ve ProLiant sunucu ve iş istasyonlarını ve OpenView gibi yönetim yazılımları üretmektedir.

Compaq ile yapılan birleşmenin organizasyon anlamında yeterince hazmedilememesi ve hedeflenen performansın ortaya konulamaması sonucu, HP’nin CEO’su Carly Fiorina, 2005 yılı başında hissedarların talebi doğrultusunda görevinden ayrılmak durumunda kalmıştır. 2005 yılında şirketin başına CEO olarak Mark Hurd gelmiştir. Mark Hurd’un bu görevinden ayrılmasından sonra da 2011 yılından itibaren yeni CEO Meg Whitman olmuş ve şirket halen onun yönetimindedir.

İK DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimiz için varız: Müşterilerimizi her yaptığımız iş ve her aldığımız karar için ilk plana koyarak hareket ediyoruz. Kurum içi kültür ve yönetim proseslerimizi hep çalışanlarımızı müşterilerimize en fazla faydayı sağlama ve değer katma yönünde motive etmek ve yetkilendirmek yönünde inşa ediyoruz.

İlişkilerimizde güven ve saygı esastır: Hep birlikte heyecanla çalışabileceğimiz ve her birimizin değer katacagı bir iş ortamında çalışıyoruz. Gerekli araç ve destek sağlandığında en iyi işi çıkarmak istediğimiz ve çıkaracağımız inancına ve yaklaşımına sahibiz. İşe alırken birlikte olağanüstü başarılar sergileyebileceğimiz inançta ve yetenekte takım arkadaşlarını arıyoruz. 

Her birimiz yüksek seviyede başarı ve katkı için çalışıyoruz. Başarı ve kişisel katkı HP’nin temelidir:Tüm hp çalışanları müşteri beklentilerini hep daha fazlasıyla karşılamak konusunda duyarlı ve odaklıdır. Bunun için sürekli bu yönde hep daha iyi sonuçlar elde edebileceğimiz, kendimizi aşacağımız daha iyi yöntemler ve çabalar peşindeyiz. 

Sonuç odaklıyız ve hedeflerimizi hep birlikte takım oyunuyla aşıyoruz: Başarımızın anahtarı şirket içi takımlar ve organizasyonlarımız arasındaki verimli işbirliğidir. Müşterilerimizin, hissedarlarımızın ve iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamak ve aşmak için tek bir takım olarak çalışırız. 

Hızlı hareket ediyoruz: Rakiplerimizden daha hızlı hareket etmek, daha hızla pazara sunmak, müşteriye eriştirmek, gelire ve karlılığa dönüştürmek. Başarımız için hız önemlidir. Bunu verimlilik konusunda duyarlı, hızlı karar alabilen yetkin ve yetenekli çalışanlarımızla sağlıyoruz. 

Anlamlı buluşlar peşindeyiz: İnsanlık için faydalı ve önemli buluşlar sağlayan bir teknoloji şirketiyiz. Sadece buluş yapmak için değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya ve aşmaya, onların en yararına yönelik buluşlar sağlamak için çalışıyoruz. 

Açıklık ve dürüstlük vazgeçilmezlerimizdir: Tüm işlerimizde ve ilişkilerimizde açıklık, dürüstlük ve doğrudan iletişim asıldır. Bütün bunların bize güven, saygı ve bağlılık kazandıracağı bilinciyle hareket ederiz. Hepimiz en yüksek iş etik ve değerlerini doğrudan sahipleniriz.

İş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

 

5 yorum

  1. Iş kur onaylı medikal arsiv sertifikam var.ızmir universitesiyle ortak bir çalışma.bahcelievler medikal park ta staj yaptım.sizinle çalışmak istiyorum.teşekkürler.0539 986 97 77

  2. bilgisayar yazılı bölümü mezunuyum.satış elemanlığıda yaptım. kendi bölümüm üzerine çalışmak istiyorum. sizin gibi değerli bir kurumla çalışıp kendimi geliştirmek isterim saygılar.0536 420 69 25.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*