Würth İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

WurthLogo

Würth personel alımı yapacak!

Würth iş başvurusu yaparak sizde Würth ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Würth personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Würth eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Würth insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Würth’de Kariyer

Würth, Türkiye’de profesyonel satış kadrosu ve idari çalışanlarıyla, 1989 yılından bugüne sektörde lider konumunda hizmet vermektedir.Würth ailesine girdiğinizde alacağınız eğitim ve öğretim bireysel yeteneklerinizin gelişimine katkı sağlayacaktır.

İçerisine gireceğiniz bu yeni iklimi oluşturan faktörler yaşantınıza ekonomik, sosyal ve kişisel olarak daha fazla gelişim sağlayacaktır.

İş Olanakları

Dinamik bir yapıya sahip olan Würth Türkiye’nin size sunduğu iş imkanları şunlardır.

Bünyemizde bulunan Otomotiv, Cargo, Wow, Metal, Tesisat, Bakım, Ahşap, İnşaat divizyonlarının satış kadrosunda yer alarak kariyerinize başlayabilirsiniz.

Çeşitli illerdeki ilanlarımızı İş Olanakları sayfamızdan takip ederek başvurularınızı yapabilirsiniz. Uygun pozisyon bulunması durumunda değerlendirme sürecine alınır ve ön görüşme için çağırılırsınız.

Açık pozisyonları görüntülemek ve iş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

3 yorum

  1. 16 yıllık hafriyat deneyimim var etiyopya ve tanzanya da yapı merkezi bünyesinde şoförlük ve ekip başı olarak görev yaptım Ayrıca kademe sorumlusu olarak çalıştım araç ve makina bakım sorumlusu görev yaptım uygun görürseniz şirketiniz bünyesinde yurtdışı projenizde çalışmak istiyorum saygılar
    Pasaport hazır
    TLF 0 541 622 64 62
    BAYRAM TERLER

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.