Gezer Terlik İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Gezer Terlik Hakkında

İstanbul Gaziosmanpaşa da başlayıp tüm dünyaya yayılan bir başarının öyküsü.

Gezer terlik ve ayakkabı sanayiinde dünyanın önde gelen sayılı kuruşları arasına girmiştir.

Yıllık yaklaşık 75 milyon çift üretim kapasitesi ile sektörünün lideri konumundadır. Kalite dayanıklılık ve şıklığın dan ödün vermeden istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden bir firmadır. 50 yılı aşkın süredir terlik ve ayakkabı sektöründe faaliyetlerini sürdüren Gezer Ayakkabı, sektöre ilk olarak 1968 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da küçük bir atölyede ahşap terlik ve ökçe üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberinde oluşan daha geniş mekân, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabının sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.  

Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 75 milyon çift üretim kapasitesiyle sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer Ayakkabı, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır.1000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle Ar-Ge departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içinde ve yurt dışında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
İnsan Kaynakları UzmanıKütahya
Mağaza Satış Danışmanıİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
Van
Dış Ticaret Sorumlusuİstanbul(Avr.)
Esenyurt
Mekanik Teknisyeniİstanbul(Avr.)
Esenyurt
Güvenlik GörevlisiBolu

3 yorum

  1. acil işe ihtiyacım var ve elim yatkındır böyle işlere daha önce fabrikalarda çalıştım ama pandemiden dolayı işsizim kiracıyım ve evliyim lütfen yardımcı olun vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*