Mado İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Mado İş Başvuru Formu

MADO DONDURMA

Mado Dondurma ve Cafe Türkiye’de ve dünyanın 22 ülkesinde yaklaşık 300 satış noktasına sahip bir Türk dondurma ve pastacılık markasıdır.  Marka adını iki kelimeden alır: ” Maraş “, şirketin kurulduğu şehrin eski adı; ve ” Dondurma “, Türk tipi dondurma.

1850 yılında Yaşar Kanbur tarafından kurulmuştur. Dondurmacı 1991’den sonra zincir oldu. Türkiye’de 305’ten fazla restoran ve kafesi var ve ayrıca Melbourne ve Sidney , Avustralya, Hollanda, Dubai, Beyrut, Güney Kore, Kıbrıs, Çin, Tayvan, Katar, Kuveyt’te şubeleri var. , Suudi Arabistan, Bahreyn, Malezya, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Irak, Yunanistan, Gürcistan ve Berlin, Almanya ve Amman/ÜRDÜN ve Umman.

MADO, 2019 yılında Tayvan’daki Teco Group ile ortak girişimle Tayvan’daki ilk mağazasını açtı

İnsan Kaynakları;

Ekip ruhu, işine sevdalanma, marka değerine sadık kalma, yapılan çalışmaları gönülden desteklenme, başarımızın arkasında yatan temel nedenlerdir.

Türkiye’de 40 şehirde 200’ü aşkın şubesi ve 4000 çalışanıyla, hergün daha da büyüyen Mado ailesine katılarak, bir dünya markası olma yolundaki hedeflerimize ulaşma yolunda takımımızda siz de yer alabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Bulaşıkçıİzmir
2Ön Muhasebe Elemanıİzmir
3Temizlik Elemanıİzmir
4Pasta Usta Yardımcısıİzmir
5Aşçıİzmir
6GARSONÇanakkale
7Baristaİstanbul avrupa
8Garson
İstanbul Anadolu
9Yetiştirilmek Üzere Gıda Teknikeriİstanbul Anadolu
10Sirkeci Mado Mutfak – Aşçı Yardımcısıİstanbul Anadolu

5 yorum

    • 2012 yılında çırağan kempinskide çalıştım 2013-2015 yılları arasında Nişantaşı şubeainde garsonluk yaptım Özdilek Avm’de 2015 yılında çalışırken Kuvet’te bayan mağaza müdürü vardı iş için bana bir teklifte bulunmuştu hala şube müdürümü bilmiyorum ama eğer açık garsonluk pozisyonu varsa yurt dışına gitmek isterim bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*