Hsbc İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

HSBC BANK PERSONEL ALIMI VE STAJ İMKÂNLARI

HSBC Bank bünyesinde çalışmak isteyenler için personel alımı yapmaya devam eden özel kuruluşlu firma, çalışma ortamı ve koşulları dikkat çekiyor. Birçok pozisyon için alım yapan kuruluş için staj imkânları ve kariyer fırsatları için aşağıdaki bilgiler göz atabilirsiniz.

HSBC Bank Hakkında

Başkanı Stephen Green olan ve 1985 yılında kurulan HSBC, özellikle yurt dışında aktif olarak rol oynamaktadır. 100 farklı ülkede şubeleşmeyi başarabilmiş özel firma, dünya genelinde 100 milyona yakın müşteriye hizmet vermektedir. Bölgede 200.000 hissedara da sahip olduğunu açıklayan ünlü banka, 312.000’nin üzerinde personel çalıştırmaktadır.

HSBC Bank Çalışma Saatleri

HSBC Bank’ın yan kuruluşu olan HSBC Türkiye’de çalışma saatleri Türkiye’de genel banka çalışma saatleri ile benzerlik göstermektedir. HSBC, hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında mesai sürdürtmektedir. 12.30-13.30 saatleri arasında 1 saatlik öğle arası mevcuttur.

HSBC Bank Çalışma Ortamı

HSBC Türkiye pandemi sonrası aldığı yeni kararla birlikte ofiste, karma ve evden çalışma olmak üzere üç ana çalışma şekli benimsedi ve çalışma ortamlarını buna göre tasarladı. Ofis ortamını ferah ve sakin tasarıma sahip binalarda sağlamakla beraber, evden çalışan personelleri içinde ekipman ihtiyaçlarını karşılıyor.

HSBC Bank Kariyer Fırsatları

HSBC Bank, yapılan başvuruları değerlendirirken “doğru işe doğru kişi” ilkesini benimsemekte ve kariyer fırsatlarını buna göre planlamaktadır. HSBC Bank dünya genelinde güçlü bir ekonomiye sahip olması nedeniyle kariyerinde personellere yurtdışı imkânı da sağlamakta ve işe alımlarını da b şartlar doğrultusunda yapmaktadır.

HSBC Bank Kariyer

HSBC Bank’ta kariyer fırsatları için birçok olanak vardır. Kariyer fırsatlarını takip edebildiğiniz bankada şu pozisyonlar mevcuttur:

  • Gişe Görevlisi
  • Satış Danışmanı
  • Müşteri Temsilcisi
  • Servis Yetkilisi Uzmanı
  • Banka Müfettişi
  • Banka Müfettiş Yardımcısı
  • Çaycı/Temizlik Personeli
  • Güvenlik Personeli

HSBC Bank Staj İmkânları

HSBC Bank stajyer programı yayınlamakta ve en az haftada 3 gün istihdam sağlayacak “İktisadi ve İdari Bilimler”, “Mühendislik Fakültesi” veya Matematik & İstatistik Bölümleri öğrencisi veya yüksek lisans öğrencileri aramaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1İzmir Gelen Aramalar Müşteri Temsilcisi (Engelli) Uzaktan Çalışmaİzmir
2Hsbc Turkey Future Leaders Young Talent Program Staj ProgramıTüm Türkiye
3Hsbc Stajyer Programıİstanbul (Avr.)
(Şişli)

5 yorum

  1. ben şafi sizin yanınızda çalişmak istiyor ben bir engeliyim lise mezunuyum eyer beni yanınızda çaliştırsanız bir engeliyi sevindireceksiniz hayalerim gerçek olacak bilgisayardada anliyorum abe

  2. 25.06.1987 doğumluyum silahlı özel güvenlik kartım var bankalarda silahlı güvenlik görevlisi olarak iş arıyorum B+A2 Eğlyetim var antalya merkezde yaşıyorum.saygılarla arz ederim.tel:05535962654

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.