Renault İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Renault İş Başvuru Formu

1969 yılında Bursa’da kurulan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, yıllık 378.000 otomobil ve 920.000 motor üretim kapasitesi ile Renault’nun Batı Avrupa dışında en yüksek kapasiteye sahip üretim tesislerinden biridir.

1969 yılında Renault markalı otomobillerin Türkiye’de üretilmesi amacıyla kurulan ve bugün faaliyetini Oyak’ın %49 ve Fransız Renault Grubu’nun %51 payı ile sürdüren Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, yıllık 378.000 otomobil ve 920.000 motor üretim kapasitesi ile Renault’nun Batı Avrupa dışında en yüksek kapasiteye sahip üretim tesislerinden biridir. Renault marka binek araçların, motorlarının ve başta vites kutusu olmak üzere diğer mekanik parçalarının üretimini ve ihracatını gerçekleştiriyor.

Oyak Renault, yarım asırı aşan köklü geçmişi ile Türkiye tarihinin en başarılı uluslararası doğrudan yatırımlarından biridir.

Karoseri Montaj ve Mekanik Şasi Fabrikaları ile bir Uluslararası Lojistik ve bir ArGe Merkezi’nden oluşan Bursa’daki Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, Renault Grubu’nun dünya çapındaki 40 üretim merkezinden biridir. Oyak Renault’un ürettiği otomobil ve mekanik aksamlar Renault Grubu’nun faaliyet gösterdiği 60’dan fazla ülkeye ihraç ediliyor. Ayrıca Oyak Renault Bursa Fabrikası, tam kapasiteyi hedefleyen üretimiyle Renault Grubu’nun verimliliği ve performansı en yüksek üretim merkezlerinden biri olma özelliğine sahip.

Renault Grubu içerisinde stratejik bir konuma sahip olan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları, çalışanlarına ve üretim tesislerine, yatırımlarını kurulduğu günden bugüne aksatmadan sürdürürken Türk Otomotiv Sanayisi’nde ise üretimde ve ihracatta uzun yıldır liderliği elden bırakmıyor.

Türkiye-Fransa iş birliğinin en iyi örneklerinden biri olan Oyak Renault, performansını her geçen yıl güçlendirerek faaliyetlerine başarıyla devam ediyor.

Şirketimizin Toplam Kalite Felsefesi doğrultusunda, değişimi ilke edinerek sürekli gelişimi yaşam biçimi olarak alan,
Faaliyetimizin vazgeçilmez unsuru olarak gördüğümüz insanın var olan değerlerini, endüstriyel performansını artırmak yönünde harekete geçiren,
Yasal ve sosyal sorumluluklarını eksiksiz yerine getiren,
Kurumsal imajımızı şirket içinde ve dışında güçlendiren,
Türkiye’de referans olmayı hedefleyen; bir insan kaynakları politikası uygulamayı taahhüt ediyoruz.

Hedeflerimiz

  • Güvenli, sağlıklı ve çevreye saygılı bir iş ortamı oluşturmak,
  • Etkin endüstriyel ve sosyal ilişkiler kurarak çalışma barışının devamlılığını sağlamak,
  • Şirket bütünlüğü içinde gelişimi hızlandırmayı planlamak ve yönetmek,
  • İnisiyatif almayı ve yaratıcılığı teşvik etmek,
  • Çalışanlarımızın memnuniyetini ve motivasyonunu artırmak, şirketimize bağlılık duygularını geliştirmek,
  • Çalışanlarımızın bireysel gelişimini ve yetkinliklerini artırmak, bunları şirketimizin ve çevresinin değişimlerine göre uyarlamak,
  • Kurumsal bir kariyer yönetimi ve teşvik sistemleri uygulamak,
  • Ulusal ve uluslararası projelere ve çalışmalara aktif olarak katılmak.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Orvılle 4 Mevsim Staj ProgramıBursa (Nilüfer)
2Engineering Leader Body In WhiteBursa (Nilüfer)
3Connected Services Engineering Leaderİstanbul (Asya)
4Specialist Supplier DevelopmentBursa (Nilüfer)
5Electronic Systems Project ChiefBursa
6Commodity BuyerBursa (Nilüfer)
7İmalatçı Kalite MühendisiBursa
8Makine MühendisiBursa (Nilüfer)
9ŞoförBursa
10Robotics & Automation EngineerBursa

3 yorum

  1. selam mersın tarsustan ıkamet etmekteyım lise mezunu ve 24 yasındayım oto yıkama ve peryodık bakım ustasıyım sızınle çalısmak ıstıyorum sımdıden tesekkur ederım ıyı gunler.05302814073

  2. MERHABA KOCAELINDE IZMIT BOLGESINDE YASIYORUM ISMIM GOKHAN 33 YASINDAYIM ELEKTRIK ELEKTRONIK TEKNIKERIYIM LISE MEZUNUYUM OTO YIKAMA 2 YIL UZERINE DENEYIMIM VARDIR B SINIFI EHLIYETE SAHIBIM OTO MUZIK SISTEMLERI ILGILIYIM ARACLARLAARAM IYIDIR UGRAMASINI SEVIYORUM SIZILE CALISMAKTAN BUYUK BIR ONUR DUYARIM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*