ISS Güvenlik İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

ISS Güvenlik personel alımı ve iş başvuru formu

ISS personel alımı yapmaya ve iş ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Açık pozisyonları ve kariyer fırsatları hakkında bilgi almak için makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

ISS Güvenlik hakkında

Şu anda bildiğimiz haliyle ISS Türkiye’de Güvenlik ve Temizlik ve Destek elamanı temini yapan bir global bir firmadır.1934 yılında faaliyete geçti fakat şirketin kökenleri 1901 yılına dayanmaktadır. ISS yerel işletmelere bekçilik hizmeti sunan bir şirket olarak kurulmuş olmasına karşın genişlemesi ve büyümesi sırasında aynı değerlere bağlılığını korumuştur. Dünyayı daha iyi çalışılabilir bir yer yapmak için insanları ve mekânları birbirine bağlama amacı her zaman işimizin merkezinde olmuştur.

Müşterilerle her gün, yan yana birlikte çalışarak kullanıcı deneyiminin her yönünü kavramayı hedefleyen dev firma, tesislerinde bulunan çalışanları ile en yüksek standartta çalışır ve motive eder.

ISS Türkiye, 40.000 ’den fazla çalışanı ile, İstanbul Genel Merkez ve Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli, İzmit bölge ofislerinde 4.000’den fazla müşteriye, 5000 noktada hizmet vermekte ve sektördeki lider konumuyla büyümeye devam etmektedir.

ISS Güvenlik insan kaynakları politikası

ISS’te her kariyerin amacı ‘fark yaratmaktır. Hava limanları, bankalar, hastaneler ve diğer binlerce mekânda ISS çalışanları, her gün milyonlarca insanın hayatında unutulmaz bir etki yaratır. Çalışanlarına bu yarattıkları mükemmel mekanlara ve müşterilere faydalı olmak için eğitimler vermekte ve şirket personeline ödüller koymaktadır.

ISS Güvenlikte kariyer fırsatları

ISS’te çalışanlar, birçok yönde gelişebilecek uzun vadeli bir kariyer için resmi eğitimler ve gelişim programları dahil olmak üzere destek alırlar. Böyle çok yönlü bir şirkette insanların ortak yanlarından önemli bir tanesi, profesyonel yolculuklarında gelişmeleri ve yeni, heyecan verici yollar keşfetmiş olmalarıdır.

Yan Haklar

Servis, Yemekhane.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Güvenlik Görevlisiİstanbul(Asya)
Tuzla
Güvenlik Hizmetleri ŞefiAnkara
Güvenlik Hizmetleri ŞefiMuğla
Bodrum
Özel Güvenlik Elemanıİstanbul(Asya)
Ümraniye
Çekmeköy
Ataşehir
Sancaktepe
Güvenlik Hizmetleri Şefiİstanbul(Asya)
Güvenlik Hizmetleri Şefiİstanbul(Avr.)
Beylikdüzü
Güvenlik Hizmetleri Şefi Mersin
Tarsus
Güvenlik Hizmetleri Şefi Gaziantep
PozisyonlarLokasyon
Özel Güvenlik Görevlisi İzmit Assanhanil Otomotiv HyundaiKocaeli 
İzmit 
Özel Güvenlik Görevlisi Sarıyer İstinye Park AVMİstanbul Avr
Sarıyer 
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİİzmir
Torbalı 
Özel Güvenlik Görevlisi Üsküdar Koç Topluluğu Spor Kulübüİstanbul Anadolu
Üsküdar 
Güvenlik Görevlisi – Ataşehirİstanbul Anadolu
Ataşehir 
Güvenlik Personeli (Levent-Beşiktaş)İstanbul Avrupa
Beşiktaş
Güvenlik Personeli (Gebze)Kocaeli
Gebze 
Güvenlik Personeli (Beyoğluİstanbul Avrupa
Beyoğlu 

Daha Fazla Güvenlik Elemanı İlanı İçin TIKLAYINIZ.

6 yorum

  1. şuan adliyede çalışıyorum ama servis olmadığı için çıkabilirim sabiha gökçene yakınım havaalanı projenizde çalışmak isterim 0535 431 28 46

  2. Selamun aleykum Sılahsız quvenlık kartım varr E sınıf ehlıyet mevcut saqlık belqe lerr mevcut 5 adet acıktan lıse okuyorum Sıncan fatıh dee oturuyorum 0507 775 06 97 acıll ıse ıhtıyacım varr Tskurler Sıncan bolqesı olursa sevınırım

  3. 100,000 Backlinks only $10,Subject to data from ahrefs.com.After paid $10 by PayPal (My PayPal:helloboy1979@gmail.com),Tell me your URL, email and comment content.I will complete the task within ten days.But It may take up to a month for the data updated from ahrefs.com.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*