ISS Güvenlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ISS Güvenlik personel alımı ve iş başvuru formu

ISS personel alımı yapmaya ve iş ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Açık pozisyonları ve kariyer fırsatları hakkında bilgi almak için makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

ISS Güvenlik hakkında

Şu anda bildiğimiz haliyle ISS Türkiye’de Güvenlik ve Temizlik ve Destek elamanı temini yapan bir global bir firmadır.1934 yılında faaliyete geçti fakat şirketin kökenleri 1901 yılına dayanmaktadır. ISS yerel işletmelere bekçilik hizmeti sunan bir şirket olarak kurulmuş olmasına karşın genişlemesi ve büyümesi sırasında aynı değerlere bağlılığını korumuştur. Dünyayı daha iyi çalışılabilir bir yer yapmak için insanları ve mekânları birbirine bağlama amacı her zaman işimizin merkezinde olmuştur.

Müşterilerle her gün, yan yana birlikte çalışarak kullanıcı deneyiminin her yönünü kavramayı hedefleyen dev firma, tesislerinde bulunan çalışanları ile en yüksek standartta çalışır ve motive eder.

ISS Türkiye, 40.000 ’den fazla çalışanı ile, İstanbul Genel Merkez ve Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli, İzmit bölge ofislerinde 4.000’den fazla müşteriye, 5000 noktada hizmet vermekte ve sektördeki lider konumuyla büyümeye devam etmektedir.

ISS Güvenlik Başvuru İşlemleri

ISS Güvenlik, ülkemizdeki en büyük güvenlik şirketlerinden biridir. Siz de güvenlik sektöründe çalışmak istiyorsanız ISS Güvenlik’in iş başvuru işlemlerini öğrenmeniz gerekiyor.

Bunun için öncelikle ISS Güvenlik’in resmi web sitesini ziyaret edin. Ana sayfada ‘Kariyer’ bölümüne tıklayın. Burada ISS Güvenlik’in mevcut iş ilanlarına ve başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

 • Başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurun. Özgeçmişinizde yer alan bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olun.
 • Başvuru formunda sizden istenen belgeleri tamamladığınızdan emin olun.
 • Başvuru yaptıktan sonra bekleyin. ISS Güvenlik insan kaynakları ekibi başvuruları tek tek inceler ve uygun pozisyonlar için adaylarla iletişime geçer.
Başvuruda Dikkat Edilmesi GerekenlerÖnemi
Başvuru formunu doldururken doğru ve eksiksiz bilgi verilmesiEn önemli hususlardan biridir
Başvuru formunda istenen belgelerin tam ve doğru olarak sunulmasıBaşvurunun kabul edilmesi için gereklidir

ISS Güvenlik’in insan kaynakları ekibi genellikle açık pozisyonları doldurmak için ilan verir. Fakat, pozisyonlar hızlı bir şekilde dolduğu için sık sık web sitesinde paylaşılmazlar. Bu nedenle, iş ilanlarına düzenli olarak bakmanız ve mümkünse bildirimleri açmanız gerekir.

ISS Güvenlik’e başvurmadan önce, şirketin çalışma koşullarını, ücret ve diğer detayları araştırmanız önemlidir. Bu sayede ISS Güvenlik’te ne gibi bir kariyer yapabileceğinizi ve ne bekleyebileceğinizi önceden bilirsiniz.

ISS Güvenlik Çalışma Şartları

ISS güvenlik, Türkiye’nin önde gelen güvenlik firmalarından biridir. ISS güvenlik, her geçen gün büyüyen iş hacmiyle güvenlik hizmetleri konusunda lider olmayı hedeflemektedir. ISS güvenlikte çalışma şartları da oldukça avantajlıdır. Çalışanlar, işyerinde güvenli ve sağlıklı bir ortamda çalışma imkanı bulurlar. ISS güvenlik, çalışanlarına her zaman eşit davranır ve adaletli bir ücretlendirme sistemi uygular.

 • ISS güvenlik çalışanları, 8 saatlik mesai saatleriyle haftalık 44 saat çalışırlar.
 • ISS güvenlik, haftada iki gün istirahat verir.
 • Çalışanların mesai saatleri belirli bir düzen içinde yapılır ve çalışanların aile hayatını da göz önünde bulundurularak düzenlenir.

ISS güvenlik, çalışanlarına sağlık sigortası, yemek, yol ve prim gibi birçok imkan sunar. ISS güvenlik çalışanları, iş güvenliği konusunda da eğitim alırlar ve iş yerindeki güvenlik kurallarına uymaları sağlanır. ISS güvenlik, çalışanlarına yüksek kaliteli eğitimler sunarak, güvenlik sektörüne yenilikler getirir ve sektörde öncü konumda yer alır.

Çalışma Saatleriİstirahat GünleriÜcretlendirme
8 saatlik mesai saatleriyle haftalık 44 saat çalışmaHaftada iki gün istirahatAdaletli bir ücretlendirme sistemi

ISS Güvenlik İş İlanları Nasıl Bulunur?

ISS Güvenlik firması, ülkemizde hizmet veren güvenlik şirketleri arasında önemli bir yere sahiptir. Şirketin nitelikli personelleri ile sağladığı kaliteli hizmetler, insanların güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. ISS Güvenlik’in sağladığı bu hizmetler için iş ilanları da sürekli yayımlanmaktadır.

ISS Güvenlik iş ilanlarına nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, öncelikle şirketin resmi internet sitesine girmeniz gerekir. Site ana sayfasında, “kariyer” veya “iş ilanları” gibi bir buton mutlaka bulunacaktır. Bu butona tıklayarak, ISS Güvenlik’in açık pozisyonlarını inceleyebilirsiniz.

 • Açık Pozisyonlar
 • Şehir
 • Pozisyon Tipi

Burada belirtildiği gibi, açık pozisyonları inceleyebilmeniz için bazı filtrelemeler yapmanız gerekmektedir. Bu filtrelemeler arasında şehir ve pozisyon tipi de yer almaktadır. Bu sayede, aradığınız pozisyonu ve çalışma şehrinizi belirleyerek doğru iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

 1. Şehir filtresi
 2. Pozisyon filtresi

ISS Güvenlik iş ilanlarına başvuru yapmadan önce, şirketin çalışma şartlarını ve bu şartlara uygun olup olmadığınızı incelemelisiniz. Ayrıca, başvuru sürecinde dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Bu noktaları öğrenmek için ISS Güvenlik’in “iş başvuru ipuçları” başlıklı alt sayfasını inceleyebilirsiniz.

ISS Güvenlik İş Başvurusu İpuçları

ISS Güvenlik, geniş bir hizmet yelpazesi sunan önde gelen bir güvenlik firmasıdır. Eğer ISS Güvenlik şirketine iş başvurusunda bulunmayı planlıyorsanız, iş başvurusu sürecini daha kolay ve başarılı hale getirmek için bazı ipuçlarına ihtiyacınız olacaktır.

 1. Güncel bir CV hazırlayın – İş başvurusu yapmadan önce, güncel bir CV hazırlamanız önemlidir. CV’nizde en son iş deneyimlerinizi, eğitim bilgilerinizi ve yetkinliklerinizi açıkça belirtin.
 2. İş ilanlarını takip edin – ISS Güvenlik düzenli olarak iş ilanları yayınlamaktadır. Sık sık ISS Güvenlik’in web sitesini veya diğer iş arama sitelerini takip edin ve uygun bir iş ilanı görürseniz hemen başvuruda bulunun.
 3. İşe alım sürecindeki adımları takip edin – başvurunuz kabul edildikten sonra, ISS Güvenlik size doğrudan geri dönüş yapacak ve ilerleyen süreçler için bilgi verecektir. Bu süreçte, ISS Güvenlik ile iletişim halinde olmanız ve adımları takip etmeniz önemlidir.

ISS Güvenlik iş başvurusu yapmak, yeni bir kariyer fırsatı için heyecan verici bir adımdır. Bu ipuçlarını takip ederek, ISS Güvenlik’te iş başvurusu yaparken daha hazır ve kendinden emin olabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Güvenlik Hizmet Yöneticisi İzmir
Güvenlik Hizmetleri ŞefiAnkara
Güvenlik Hizmetleri ŞefiMuğla
Bodrum
Güvenlik Hizmetleri Şefiİstanbul(Asya)
Ataşehir
Silahlı Özel Güvenlik ElemanıKocaeli
İzmit
Darıca
Derince
Gebze
Gölcük
Kandıra
Karamürsel
Çayırova
Dilovası
Körfez
Başiskele
Kartepe
Özel Güvenlik Elemanıİstanbul(Avr.)
Çatalca
Güvenlik Hizmetleri Şefi Gaziantep
Güvenlik Hizmetleri Şefi – Seyrantepeİstanbul(Avr.)
Kağıthane
Güvenlik Sorumlusu – Kağıthaneİstanbul(Avr.)
Kağıthane

Daha Fazla Güvenlik Elemanı İlanı İçin TIKLAYINIZ.

8 yorum

 1. Selamun aleykum Sılahsız quvenlık kartım varr E sınıf ehlıyet mevcut saqlık belqe lerr mevcut 5 adet acıktan lıse okuyorum Sıncan fatıh dee oturuyorum 0507 775 06 97 acıll ıse ıhtıyacım varr Tskurler Sıncan bolqesı olursa sevınırım

 2. 100,000 Backlinks only $10,Subject to data from ahrefs.com.After paid $10 by PayPal (My PayPal:helloboy1979@gmail.com),Tell me your URL, email and comment content.I will complete the task within ten days.But It may take up to a month for the data updated from ahrefs.com.

 3. Manisa Akhisar dan yazıyorum şirketinizce manisa ve yakın çevresinde iş eleman olark ihtiyaciniz olursa çalışmak isterim hastane içinde olarak çok çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*