KFC İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

KFC İş Başvuru Formu ve Çalışma Şartları

1930’ların ortalarında Albay Harland D. Sanders tarafından ABD Kentucky’de kurulan ilk restorandan bugüne KFC vazgeçilmez lezzetiyle bir lezzet klasiği halini almıştır.

Hiçbir işlemden geçirilmemiş %100 tavuk etini, Albay Sanders’ın 11 baharatlı gizli tarifli karışımına batırılmasından sonra kızartarak müşterilerinin beğenisine sunan ünlü zincir, günde yaklaşık 7 milyon müşteriye yılda 4.5 milyardan fazla parça tavuk satan tartışmasız bir fast-food devidir.

KFC, başarılarla dolu uzun tarihi ve yenilikçi yaklaşımıyla dünya çapında bir tavuk restoranı zinciridir.

Hikayesi 90 yılı aşkın süre önce Albay Harland Sanders’ın 11 baharatlı gizli bir tarif geliştirmesiyle başlayan marka, bugün hala aynı tarif ve pişirme yöntemiyle hazırlanan benzersiz tavuklarını dünyanın 145 ülkesinde 25.000’den fazla noktada, tavuk severlerle buluşturuyor.

KFC’yi klasik hızlı servis restoranlarından ayıran en önemli özelliği; tüm yiyeceklerin usta şefler tarafından taptaze tavuklar ile günlük olarak titiz bir süreçle hazırlanmasıdır.

Dünyanın en ikonik tavuk restoran zinciri olan KFC, 1989 yılında Türkiye’de ilk restoranını İstanbul‘da açtı. Bugün İŞ Gıda çatısı altında ülkemizde 40’tan fazla ilde, 5.500’ü aşkın çalışanıyla, 200’den fazla restoranda hizmet veren marka, Türkiye’yi parmak ısırtan lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor.

Başvuru Şartları ve Çalışma Şartları

Başvuracak adayların market sektöründe daha önce deneyimli ve tecrübeli olmaları istenmektedir. Kurumsal bir firma olan Kfc açıkladığı başvuru şartlarında 18 yaşından büyüklerin başvurabileceğini ve herhangi bir engeli bulunmayan kişilerin başvurabileceğini açıklamıştır. Güler yüzlü bir çalışma ortamı sağlayabilecek ve müşterilerle sıcak bir diyalog kurabilecek adaylara öncelik verileceğini bildirmiştir. Çalışma pozisyonunun hakkını verebilecek ve aldığı görevleri büyük bir sorumluluk ile yerine getirebilecek kişileri bünyesine katmak isteyen Kfc kurumun değerlerini koruyacak tarzda ekip arkadaşı aramaktadır. Çalışma şartları ise standartlara uygun şekilde yerine getirilmektedir. İş başvurusu kabul edilen çalışanlar belli bir deneyimden sonra uygun görülen pozisyona yerleştirerek çalışmaya başlamaktadır. Çalışmaya başlayan kişilerin resmi olarak gerekli tüm prosedürlere uyacak şekilde çalışma hayatı olacaktır.

• İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın,

• Öğrenmeye açık, dikkatli, takipçi ve sonuç odaklı çalışan,

• Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

• Yoğun iş temposunda çalışabilen,

• Tercihen perakende sektöründe deneyimli,

• Dinamik, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün,

Çalışma Arkadaşları arıyoruz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
KFC Ekip ÜyesiAntalya
Konyaaltı
KFC Takım Arkadaşları Denizli
Merkez
KFC Takım Arkadaşları İzmir
Urla
KFC Takım ArkadaşlarıBodrum
Merkez
KFC Takım ArkadaşlarıBodrum
Yalıkavak
KFC Restoran MüdürüAnkara
KFC Ekip ÜyesiEskişehir
KFC Ekip ÜyesiAnkara
Geneli
KFC Takım Arkadaşları Manisa
Merkez
KFC Takım Arkadaşları (Temizlik Elemanı)Bodrum
Geneli

2 yorum

  1. Merhaba ben işçi giriş istiyor iyidir lüften ben memeleket samsun bu istanbul kadar olur ama iş ariyorum basvuru formu bu lwc nerdes beylikdüzü marmara lwc ister ben eve adresi: beylikdüzü yakuplu

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*