Finans Genel İŞ KUR İLANLARI Personel Alımları

MSC Gemi Acenteliği iş Başvurusu ve İlanları

MSC Gemi Acenteliği personel alımı yapıyor!

MSC Gemi Acenteliği iş başvurusu yaparak sizde MSC Gemi Acenteliği’ın gücünden güç alabilirsiniz. MSC Gemi Acenteliği personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan MSC Gemi Acenteliği eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. MSC Gemi Acenteliği insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

MSC Gemi Acenteliği A.Ş. / MSC Shipping Agency S.A

İsviçre Cenevre’de 1970 yılında kurulan Mediterranean Shipping Company  (MSC), konvansiyonel gemi operatörlüğüyle başladığı yolculuğunu, bugün dünyanın en önde gelen deniz taşıma şirketlerinden biri olarak sürdürmektedir. Deniz filosunu önemli ölçüde genişleten, 465 konteyner gemisiyle 2.5 milyon TEU’nun üzerinde taşıma kapasitesi olan MSC, dünyanın ikinci büyük konteyner taşıyıcısı konumundadır.

Dünya çapında işletmesini yaptığı terminallerin yanı sıra, erişim sunduğu 315 terminal ile 6 kıtada 200 rotasyon üzerinden, lider küresel taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir.

Dünyanın dört bir yanında sahip olduğu 480 ofis, 54.000 çalışanıyla müşterilerine eşi bulunmaz bir servis ağı sağlamaktadır. 6 kıtada sunduğu farklı liman uğrağı alternatifleriyle, tümüyle bağımsız bir özel girişim firması olan MSC, pazar değişimlerine hızlıca cevap verebilmektedir.

1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren 50 taşıyıcı arasındaki en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 800 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir ve Kayseri’de hizmet vermektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Rezervasyon Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Dönemsel) Mersin Başvur
Rezervasyon Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Dönemsel) İstanbul(Asya) Başvur
Rezervasyon Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Dönemsel) İzmir Başvur
Planlama Uzman Yardımcısı (Dönemsel) İstanbul(Avr.) Başvur
Planlama Uzman Yardımcısı (Dönemsel) Mersin Başvur
Planlama Uzman Yardımcısı (Dönemsel) İzmir Başvur
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) Başvur
Rezervasyon Hizmetleri Uzman Yardımcısı Bursa Başvur
Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Başvur

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

About the author

admin

2 Comments

Click here to post a comment

  • merhabalar ben ömer lütfi dogdu fitter olarak msc deniz şirketler gurıunda fitter olarak görev almak istiyorum çalış dıgım firmalar ince denizcilik ulusoy denizcilik efemay denizcilik tornam çok iyidır ektirik kaynagım iyidir okjijen iyidir mekenik bilgiye sahibim çep 0532 317 86 19 iyi çalışmalar saygılarımla

  • Merhabalar ben Mustafa kutbay kamarot olarak msc sirketler gurubunda kamarot olarak gorev almak isterim calistigim firma ince denizcilik