Silverline İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

SİLVERLİNE HAKKINDA

1994 yılında Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde kuruluş çalışmaları başlayan firma genç, dinamik ve deneyimli kadrosundan aldığı güçle kısa sürede üretime başlamıştır.

Firma çıkarttığı ilk model olan Softline fırın üstü aspiratörü ile başlattığı estetik ve kalite ilkesini, genişleyen ürün gamıyla ocak, fırın, mikrodalga, bulaşık makinesi, buzdolabı, evye ve batarya modellerine de taşımayı başarmıştır.

ISO 9001 kalite standardı ile üretimi yapılan ürünlerimizin, SGS(CEBEC), TÜV, UL, GS , TSE ve CE standartlarına uygunluk belgeleri de mevcuttur.

İK VİZYONUMUZ

Şirket hedefleri doğrultusunda kalifiye insan kaynağının temini, mevcut insan kaynağı potansiyelinin arttırılması, çalışanlar arasında uyumlu ve güçlü ilişkilerin geliştirilmesi, takım ruhuna sahip insan kaynakları gücünün oluşturulması, korunması ve geleceğe taşınmasıdır.

İK Stratejilerimiz

 • Tüm çalışanların şirketin ortak hedeflerine odaklanması,
 • Tüm çalışanların birbirinin müşterisi olduğu bilincinin yerleştirilmesi,
 • Tüm çalışanların potansiyelinin ortaya çıkarılması,
 • Departmanlar arasındaki sinerjinin sağlanması,
 • Kurumsallaşma için gerekli insan kaynakları sistemlerinin kurulması,
 • Organizasyonel yapının geliştirilmesi,
 • İletişimin sağlıklı şekilde yapılması,
 • Kurum içinde adaletin sağlanması,

Eğitim ve Geliştirme

Şirketimizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimi, gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, kuruluş değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişiler arasından eşit fırsat ilkesi gözetilerek yapılır.
Tüm çalışanlarımızı çok değerli ve şirketimizin gelişimine paralel olarak sürekli geliştirilmesi gereken en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz. Globalleşen iş dünyasında, değişimi izleyen ve şirketini ileriye taşıyacak bilgi birikimine sahip uzman, yönetici ve liderlerle birlikte yarınlara ulaşmak öncelikli hedefimizdir. Eğitim ve gelişim programlarımız, çalışanlarımızın huzurudur.

Açık Pozisyonlar İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

9 yorum

 1. merzifon şubesinde calimakdan memnun olurum ben İstanbul da19yıl birfıl toner kartuş üretıminde calişmakdayım 15 haziran ayında işden cıkıp gümüşhacıköy ye yerleşecegim ilgilerinize teşekkür ederim

 2. Depo Bölümünde Çalişmak İstiyorum İnsan kaynaklarında Hakan Abıyle görüşmüştük İlkte alinmıstımm kagıtlarımı Gec getırdıgım için alın mamiştim ilgilenirseniz arz Ederim

 3. Genç dinamik ve ça
  Lı şkan bir kişiselliğim olup yaptığım işi severek yapmaktan ve yaptığım işi en iyi şekilde yaparaktan çalıştığım yeri en iyi şekilde tanıtmaya calışırım

 4. Yaşım 18 tekstil fabrikalarinda tüm makinalardn anlarım dha öncede timayin mahalle arsında dağıtmış olduğu kablo bağlama ve düğme basma makinesinde çalıştım maddi açıdan çalışma ya aileme katkıda bulunmak istiyorum ltfn benim mesajimida değerlendirin yaşım çok genç kendime çok güveniyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*