Kipaş Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Kipaş Holding İş Başvurusu

7.000 kişiyi aşan insan kaynağı, 1 Milyar Dolar ‘a yaklaşan cirosu ve sahip olduğu değerlerle Kipaş uluslararası piyasalarda da tanınan bir şirketler grubu olmuştur.

İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşu sıralamasın sıralamasına ilk kez 1991 yılında giren Kipaş şirketleri, holdingleşmeden sonra bu geleneği sürdürmekte ve her geçen yıl daha üst sıralara yükselerek performanslarıyla öncü ve lider konumlarını güçlendirmektedir. 2011 yılı için yapılan araştırmada Kipaş Mensucat İşletmeleri A.Ş. 293′ nci, Erdem Tekstil San. ve Tic. A.Ş. 369 ncu, KÇS Kahramanmaraş Çimento Beton Sanayi ve Madencilik İşletmeleri A.Ş. 381′ nci, Kipaş Denim İşletmeleri A.Ş. 394′ ncü, Mipsan Kahramanmaraş İplik San. ve Tic. A.Ş. 644′ ncü ve Bozkurt Konfeksiyon Sanayi A.Ş. 968′ nci olarak listede yer almıştır. Aynı zamanda “En hızlı büyüyen firma ödülü” sahibi şirketleri ile Kipaş, fabrika sayısı bakımından Türkiye’nin en büyük gruplarından birisidir.

Dünyanın dört bir yanına yapılan ihracatlar yılda 200 Milyon Dolara yaklaşmıştır. Ulaştığı ihracat performansıyla Türkiye’nin önde gelen gruplarından Kipaş ayrıca Kahramanmaraş’ın en fazla ihracat gerçekleştiren grubudur.

Tekstil alanında entegre üretim tesisleriyle dünyanın önde gelen firmalarına iplik, kumaş ve konfeksiyon ürünleri tedarik eden Kipaş yılda 140 bin ton iplik, 50 milyon metre kumaş ve 5 milyon adet hazır giyim üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Çimento sektöründe, yılda 4 milyon ton çimento, 500 bin m3 gaz beton, günde 10 bin m3 hazır beton üretimiyle Kahramanmaraş Çimento, Türkiye’nin en büyük kapasiteye sahip ilk 10 fabrikasından birisidir.

Kipaş, fabrika atık ısısını değerlendirdiği sera ve açık tarım arazisi yatırımlarıyla tarım sektöründe bölgesinin öncüsü konumundadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
İç Denetim UzmanıKahramanmaraş

7 yorum

  1. Ya şu koca Kahramanmaraş ta bir tane bayan silahlı özel güvenlik alan yer yok 22 yasindayim 164 boyundayim 56 kiloyum güvenlik kimliğe sahibim lütfen alan yer varsa bana yazabilirmi çalışkan ciddiyetli işini titizlikle yapan bir bayanım iş deneyimlerim var sağlık ilk yardımda tecrübeliyim hasta ve yaşlı bakım elemanı olarak mezunum liseden madoda bir sene çalıştım deneyimlerim var çalışmayı seven bir insanım lütfen iş arayan yer varsa güvenlik işi bana yazarsanız sevinirim saygılar

  2. Saygılar Kiptaş holding ailesine bende katılıp sizlerle çalışmak takım çalışmalarına uygun dürüst bir personel olarak sizlere katılmak saygılar 05443208700

  3. 24 yaşındayım askerliğimi rütbeli yedek astsubay yaptım herhangi sağlık sorunum yok 2 yıllık tekstil mezunuyum 5 aylık tekstil laboratuvarı tecrübem var arge ürge teorik tecrübem var kipaşa daha önceden başvurularım var 0537 607 74 63

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*