Adil Işık İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Adil Işık İş Başvuru Formu

Hakkımızda

Adil Işık Group olarak; adl, Codentry, Love My Body ve Night Zoom markalarımızla oluşturduğumuz marka kimliği ve değeri ile Yurtiçi ve Yurtdışı satış noktalarımızda müşterilerimizle buluşmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışındaki yaygın satış noktalarımızda, kendine özgü tasarımları, modayı yansıtan ürünleri, deneyimli satış ekibimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktayız.

adL’nin “Işıltılı ve şık kadını” ön plana çıkaran tasarımları, Codentry’nin iddialı, enerjik ve canlı stili, “Love My Body”nin modanın nabzını tutan, trendy + beden tasarımları; Night Zoom’un yoğun el işçiliği ve hassas materyaller kullanılarak hazırlanan gece koleksiyonu markalarımızı farklılaştıran önemli unsurlardır.

Bununla beraber, firmamız sektördeki satış gücünü, hızlı tedarik sistemine ve global trendleri pazara sıcağı sıcağına sunmasına borçludur. Firmamızın felsefesi; doğru zaman, doğru ürün, doğru fiyat ve doğru yer denklemidir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Tüm İnsan Kaynakları sistemlerinin uygulanmasında objektif, adil, tutarlı ve güvenilir bir yaklaşım izlenmesi temel ilkemizdir.

Çalışanlarımızın kuruma katkıda bulunarak performanslarını ve motivasyonlarını en üst seviyeye taşımaları, kendilerini değerli hissetmeleri, yaratıcılıklarını geliştirmeleri amacıyla gerekli İnsan Kaynakları Sisteminin kurulması, hayata geçirilmesi ve yaşatılması esastır.

İşe Alım

Firmamıza yapacağınız iş başvurularında sitemizdeki İK Başvuru Forumu’nu doldurabilir veya insankaynaklari@adilisik.com e-posta adresimize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. İnsan Kaynakları taleplerimizi internet kariyer siteleri ve gazetelerin İnsan Kaynakları eklerinde yayınladığımız ilanlarımızdan takip edebilirsiniz. İşe alım sürecinde tüm adaylar; firmamızın vazgeçilmez değerleri, hedefleri ve kurumsal kimliğine uygunluğu açısından değerlendirilerek süreç, ilgili pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler doğrultusunda gerçekleştirilen mülakat ile sonuçlandırılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Sosyal Medya Uzmanıİstanbul (Avr.)
Kağıthane
Kiralama Muhasebesi Uzmanıİstanbul (Avr.)
Kağıthane
Bütçe ve Raporlama Uzmanıİstanbul (Avr.)
Kağıthane
Mağaza Temizlik Görevlisiİstanbul (Avr.)
Modelist Yardımcısıİstanbul (Avr.)
Kağıthane
Mağaza Yöneticisi Yetiştirme ProgramıAntalya
Alanya
Kemer
Mağaza Müdürüİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Mağaza Yöneticisi Yetiştirme Programıİstanbul (Avr.)

Daha Fazla ADİL IŞIK İş İlanı İçin TIKLAYINIZ.

2 yorum

  1. bugüne kadar edindiğim tecrübelerimi şirketinizde daha üst düzeye taşımak ve kariyerime inandığım markanızda devam etmek,,,,, kariyer ve secret sitesinE başvurumu Yaptım umarım karşılıklı görüşebilir kendimi ifade edebilirim ilginize şimdiden teşekkür ederim saygılarımla

  2. Mrb yurume engelliyim tekerlekli sandalye kullaniyorum bilgisayar bilgim + buro yonetimi yonetici asistanlik mezunuyum adil isik magazasinda eleman olarak gorev yapmak istiyorum ilginize tsk ederim 05457746738

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*