Mitsubishi Electric İş Başvuru Formu İş İlanları 2022

Mitsubishi Electric Türkiye:

Müşterilerimizle daha yakın ilişkiler kurmayı amaçlayarak 2012 yılında Mitsubishi Electric Turkey olarak bu güzel ülkede faaliyet göstermeye başladı. Fabrika otomasyon, klima ve havalandırma sistemleri, asansör/yürüyen merdiven sistemleri, görsel veri sistemleri ve elektrik santralleri gibi pek çok alandaki faaliyetlerimizle emin adımlarla ilerliyoruz. Mitsubishi Electric Turkey olarak felsefemiz; Teknolojimizi, servislerimizi ve yaratıcılığımızı geliştirerek toplumdaki yaşam kalitesini artırmaktır.

Mitsubishi Electric Global

Biz, Mitsubishi Electric Group olarak, sürekli teknolojik yenilik ve kesintisiz yaratıcılıkla etkin ve rahat bir toplumun oluşmasına katkıda bulunacağız.

1 Şubat 2021’de Mitsubishi Electric Group, kuruluşunun 100. yıl dönümünü kutladı. Yıllar boyu bizi destekleyen herkese en içten teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Bir asır boyunca iş dünyasındaki faaliyetlerimizi sürdürmeyi vermiş olduğunuz desteğe borçluyuz.

Hem çağımızın ihtiyaçlarına karşılık veren bir grup şirketi olmayı hem de sürekli yenilik yaparak daha fazla büyüme elde etmeyi hedefliyoruz.

Küresel değişimlere ayak uydurup sürdürülebilir büyüme hedefimiz doğrultusunda ilerlemeye devam ederken şirket olarak her zaman toplumsal sorumluluklarımıza, etik kurallara ve yasalara uyuma özen göstereceğiz. Toplumumuzun, müşterilerimizin, hissedarlarımızın ve çalışanlarımızın güvenini kazanmak ve memnun olmalarını sağlamak için kendimizi adamaya devam edeceğiz.

“Changes for the Better” (Daha İyisi İçin Değişim) kavramı bir şirket olarak tutumumuzu; her zaman daha iyisini hedefleyen değişim yaratma irademizi temsil ediyor.

Devam eden desteğiniz için çok teşekkür ederiz, her zaman olduğu gibi gelecekte Mitsubishi Electric Group’tan harika işler bekleyebilirsiniz.

 

Açık Pozisyonlar:

 

PozisyonBaşvuru Linki
Genel Başvuruİzmir, Manisa(Merkez)Başvur
Üretim Operatörü (Engelli)Manisa(Yunus Emre)Başvur
Üretim Mühendisi (Sorumlu)Manisa(Merkez)Başvur
Tedarikçi Kalite SorumlusuManisa(Merkez) Başvur
IT TeknisyeniManisa(Merkez) Başvur
Genel Muhasebe SorumlusuManisa(Yunus Emre) Başvur
Satınalma UzmanıManisa(Yunus Emre) Başvur
Baskılı Devre Kartı (Pcb) Üretim UzmanıManisa(Yunus Emre) Başvur
BT SorumlusuManisa(Yunus Emre) Başvur
Eşanjör Uzmanı (Mühendis)Manisa(Merkez) Başvur
Kontrol UzmanıManisa(Yunus Emre) Başvur

Üstteki Linkten Başvuru Yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*