Modern Ambalaj İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

modern-ambalaj

Modern Ambalaj İş Başvuru Formu

Modern Ambalaj İş Başvurusu yaparak Modern Ambalaj’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Modern Ambalaj iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Eren Grubu, globalleşen dünyada rekabette fark yaratabilmek için en önemli sermayesinin insan kaynakları olduğunun bilinciyle hareket etmektedir.

Bu amaçla çalışanlarının motivasyon ve memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bünyesinde 3.500 kişiye istihdam imkanısağlayan Eren Grubu, kendi gelişim ve büyümesini gerçekleştirirken, topluma da faydalı olmanın gururunu yaşamaktadır.

Eren Grubu olarak, çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi yaşamını bütünleştiren ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan insanların oluşturduğu bir yapıya inanıyoruz.

Oluklu Mukavva Ambalaj Sektöründe ; ürün ve hizmette sürdürülebilir standart kalite ilkesini müşterileriyle paylaşan, güvenilir ve evrensel bir marka olmaktır.

Eren Holding çalışanları olarak iş yaşamımızın temelini “insana, emeğe, yapılan işe saygı” ilkesi oluşturmaktadır.
Şirketlerimiz 2010 yılında da gelişmenin ve büyümenin sürdürülebilmesi için gereken kaynakları ayırmış, ambalajda sektör liderliği yolundaki hedefinde hiç durmadan ilerlemektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

4 yorum

  1. 8 yıllık bu sektörde Martin 618 ve diğer farklı flexo operatörlüğüm var bazı nedenlerden dolayı İstanbul’a gelmeyi düşünüyorum iş aliminiz varmı acaba

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*