İzocam İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

izocam

İzocam personel alımı yapacak!

İzocam iş başvurusu yaparak sizde İzocam’ın gücünden güç alabilirsiniz. İzocam personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İzocam eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İzocam insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İzocam, kurulduğu 1965 yılından itibaren yalıtım sektöründe lider pozisyonunu korumaktadır.

Türkiye yalıtım sektörünün öncüsü İzocam A.Ş.´nin Gebze´de kurulan ilk fabrikası 1967 yılında camyünü üretimine başlayarak faaliyete geçmiştir. 1986 yılında Tarsus´ta ikinci bir camyünü fabrikası kurulmuş, 1992 yılında kapasitesi iki katına çıkartılmıştır. Tarsus´taki fabrikanın camyünü kapasitesinin artırılması sayesinde; Gebze tesisinde camyünü üretimi 1993 yılında taşyününe çevrilmiştir.

Halen; camyünü tesisinde 55 bin ton/yıl, taşyünü tesisinde ise 75 bin ton/yıl olmak üzere toplam 130.000 ton/yıl kapasite ile mineral yün üretimi yapılmaktadır. Camyünü üretimi Saint-Gobain Isover Fransa lisansı ve Tel prosesi ile, taşyünü üretimi ise Saint-Gobain Isover G+H AG Almanya lisansı ve Sillan prosesi ile sürdürülmektedir.

İzocam 1982 yılında Gebze´de kurulan tesisinde İzopor markasıyla genleştirilmiş (ekspande) polistiren (EPS) üretimine başlamıştır. Toplam kapasite 6.000 ton/yıl´dır.

Haddelenmiş (ekstrüde) polistiren (XPS) üretimine 1995 yılında Gebze´deki tesislerinde Foamboard markasıyla yılda 90.000 m3 kapasite ile başlayan İzocam, Owens Corning USA lisansı Hydrovac prosesi ile üretim yapmaktadır. 2011 yılında Gebkim´de yapılan yeni yatırım ile toplam kurulu kapasite 720.000 m3/yıl olmuştur.

2000 yılının Nisan ayında 500 ton/yıl kapasite ile İzocam Eskişehir Tesisinde üretimine başlanan elastomerik kauçuk köpük İzocamflex üretimi ise 4.000 ton/yıl kapasiteye ulaşmıştır. Eskişehir İzocam Tesisi´nde 2005 yılından itibaren İzocam PEflex markasıyla üretimine başlanan polietilen köpüğün yıllık kapasitesi ise 700 ton/yıl´dır.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.